Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben ti elmennét...

Ebben a helyzetben ti elmennétek az anyáknapjára?

Figyelt kérdés
Sajnos rossz felé alakult az életünk, és sem magamnak sem pedig a gyereknek nemtudok venni ünnepi ruhát. A régieket pedig kinőtte. Farmernadrágban tudunk menni mindketten. Kölcsökérni nemtudok ruhákat. Arra gondoltam hogy talán azt kellene mondanom hogy lebetegedett a gyerek. Köztudott hogy ünnepi ruhában illik menni illetve a gyerekeknek kérnek is hogy vigyünk. Tanácstalan vagyok.
2015. ápr. 26. 13:58
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
39%

Ez az a helyzet, ami nem megoldhatatlan! Nem hiszem el, hogy egy db normális felsőd sincs! Hány éves vagy? Az elmúlt évek alatt csak vettél egy-két ruhát. Mondjuk az elmúlt 10 évben? Egy ing, egy pamut felső?


AKARD MEGOLDANI!

2015. ápr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne maradjatok otthon, a gyermeked erre készült, nagy élmény mindkettőtöknek, és nagy veszteség lenne kihagyni. Én bevallom, első körben inkább a védőnőtől kérnék segítséget, kizárólag azért, mert még nagyobb körben ismer anyukákat, és kisebb a valószínűsége annak, hogy az ovis csoporton belül kapsz kölcsön/örökbe. Ezt csak azért írom, mert tudom jól saját tapasztalatból, hogy aki nehéz helyzetbe kerül, az különösen érzékeny és előfordul, hogy - hiába nem jogos - szégyelli a helyzetét, és kínosan érezné magát, ha sz ismerősei előtt nyilvánvalóvá válna a helyzete. Talán a védőn segítségével könnyebb névtelennek maradni. (Én most a bölcsis fényképezésre vittem "hétköznapi eleganciában" a kisfiamat, de semmiképp sem hagytam volna ki...)
2015. ápr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Van ruhám, csak olyanok rajtam mintha valami túlméretezett hálóingbe lennék. 3 hónap alatt fogytam 30 kilót, a gatyákra hiába teszek övet, akkoris lecsúszik.
2015. ápr. 26. 16:18
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős helyzet, néha az ilyen kinőtt, lógó ruhák rosszabbul néznek ki az emberen, mint a farmer, hiába elegánsabbak amúgy. Ezért javasoltuk sokan, hogy kérj segítséget, próbálj valakin keresztül kölcsönkérni.
2015. ápr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
kinőtt helyett természetesen "kifogyott" ruhára gondoltam, elnézést, utolsó voltam.
2015. ápr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Keress fel egy turkálót!
2015. ápr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem ismerek senkit az oviból, csak úgy köszönésképp. Nem lenne pofám kérni.
2015. ápr. 26. 16:27
 18/28 anonim ***** válasza:
Nincs barátnőd, unokahúgod, nővéred?
2015. ápr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos senki.
2015. ápr. 26. 16:30
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy a védőnőt "erőltetem", de egyrészt védőnőtök biztosan van, másrészt neki részben feladata is, hogy ilyen helyzetben segíteni próbáljon, legalább azzal, hogy közvetít.
2015. ápr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!