Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben ti elmennét...

Ebben a helyzetben ti elmennétek az anyáknapjára?

Figyelt kérdés
Sajnos rossz felé alakult az életünk, és sem magamnak sem pedig a gyereknek nemtudok venni ünnepi ruhát. A régieket pedig kinőtte. Farmernadrágban tudunk menni mindketten. Kölcsökérni nemtudok ruhákat. Arra gondoltam hogy talán azt kellene mondanom hogy lebetegedett a gyerek. Köztudott hogy ünnepi ruhában illik menni illetve a gyerekeknek kérnek is hogy vigyünk. Tanácstalan vagyok.
2015. ápr. 26. 13:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Kerdezo, merre laksz? Milyen meretu ruhakra lenne szukseged? Neked es a kicsinek?

Irj privit, vagy ird ki ide legalabb a helyseg nevet, hatha innen is tudna segiteni egy ket jo szandeku anyuka.

Neked amugy a nagy polokra azt tudnam esetleg tanacsolni, hogy egy harisnyavl vagy legginsel vedd fel, egy ovet a derekadra es egy magasabb sarku cipo, es elegans vagy.

[link]

A gyereknek pedig egy farmer es egy ingpolo hatha van valahol, vagy ha nincs, akkor is neki talan konnyebben szerzel be egyet anyak napjaig. Szerintem ha kersz segitseget, biztosan sokan segitenek. Irj privit, en is megprobalok!

2015. ápr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Mekkora ruhát hordasz most? Milyen magas vagy? Hol laksz?
2015. ápr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
annyian kérdezik, hogy merre laksz de nem válaszolsz. Ha igazán meg akarnád oldani, és akarnád, hogy a gyerekednek jó legyen, akkor már rég leírtad volna legalább a megyét...
2015. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, de nem fogadhatom el. Nem szeretnék "más nyakára járni" ráadásul a pk-t sem tudnám fizetni jelenleg. Azért jó, hogy vannak még rendes emberek! Megyek a farmerben meg a piros pólómban a gyerek meg a farmerben, aztán akinek nem tetszik max nem néz ránk. Köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 27. 07:26
 25/28 anonim ***** válasza:

Nekem van pár nadrágkosztümöm, amit nem tudok hordani, mert a csípőm "úgymaradt" szülés után.

Kidobni nincs szívem, sem a környék egyetlen általam ismert rászorulójának adni, mivel ő az adományruhákkal fűt. :/

Persze nem ingyen. A bő pólóból kérnék cserébe, mivel a babámnak szövök játszószőnyeget, és elfogyott az alapanyagom.

Csere?

2015. ápr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

www.buzzfeed.com/peggy/30-diy-ways-to-get-your-t-shirts-ready-for-summer

Utolsó vagyok. Nézz körül itt.

Illetve a Googlebe írd be hogy DIY póló, vagy DIY t-shirt.

Van egy csomó, ami minimál kézügyességet igényel.

2015. ápr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Megoldjuk, írd meg a gyerek méretét légyszi. Ha adnak, fogadd el, ha ütnek, szaladj el. És: visszautasíthatod a neked szánt ruhákat, ha akarod, de ami a gyerekedé lehet, azt el kell fogadnod, mert ez az ő érdeke, te is tudod. Lesz még olyan élethelyzet, hogy te fogsz segíteni másokon. Nem nagy ügy.
2015. ápr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Merre laksz, és mi a méreted, szeretnénk neked segíteni, hátha tudunk!
2015. ápr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!