Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Újszülött és kutya egy kocsiba...

Újszülött és kutya egy kocsiban, hogy oldanád meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Érdekelne, ki hogyan oldaná meg ezt a helyzetet. Lakóhelytől 250 km-re fogok szülni, így ezt a távot kell megtenni majd ugye hazafele. Van egy kutyánk, az elhelyezése nem megoldott máshol. Ezen töprengek, hogy hogy lenne jobb: kutya elől, én a babával hátul, vagy baba elől anyósülésen, én pedig a kutyával hátul. Abban hogy a kutya elől legyen azt nem tudom, fogja e zavarni a páromat vezetésnél.


2015. máj. 4. 12:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Utazott már a kutya autóban? Hogy viseli? Mit csinál olyankor?

Múltkor mentem és az előttem lévő autóban látom, hogy a kutya ugrál, először a hátsó ülésen volt, a következő pillanatban meg már az első műszerfalon. Hát nem túl biztonságos. Le is maradtam, hogy ne legyek a közelükben :D

Ha a tiétek is ilyen, akkor jó lenne, ha tudnád fogni, hogy ne ugorjon a vezetőre vagy a babára.

2015. máj. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%
Vagy nincsen szállítódoboza? Az lenne a legjobb és legbiztonságosabb.
2015. máj. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%

A kutya nem maradhat otthon???

Egy napot kibír!


Mennyit szokott autózni, hogy viselkedik kocsiban? Mekkora kutya? Hordozóba nem lehet betenni?

2015. máj. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
63%
Egy napot simán kibír a kutyánk. Teszel vizet és kaját ki. A szülőszobára nem akarod bevinni?
2015. máj. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
50%
A kutyának keresnék felügyeletet és nem tenném egy autóba egy újszülöttel. A kutya viselkedése kiszámíthatatlan, kocsiban egyedül is, nemhogy életveszélybe hozni egy újszülöttet vele. A legédesebb palotapincsi is képes nekimenni egy síró kisbabának, ha rájön az 5 perc. Az esküdöző barátok akkorát ütöttek a kutyájukra, hogy kirepült az előszobába, mert megtámadta a kenyérre kenhető kis ölbekutyus a kisbabájukat. Pedig előtte az életüket tették volna rá, hogy ilyesmi velük nem fordulhat elő. Nem utaznék így sehová a helyedben.
2015. máj. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
68%

Az a baj, hogy egy kutya azert kiszamithatatlan. Nem tudod neki megmondani, hogy oke, most ulj le szepen es maradj igy vagy 4 oran keresztul. Ha a kutya elol van, az a vezetes szempontjabol elegge veszelyes. Jo, nem tudom milyen kutya es mekkora, de barmi tortenhet.. a masik lehetoseg, hogy a babat az anyosulesre teszitek, na, ez szigoruan tilos, amennyiben legzsak van. Nem tudom, hogy a legzsakot ki be lehet-e kapcsolgatni, ha igen, akkor oke. Egyebkent akarmilyen nyugodt is a kutya, oda 3-4 ora, vissza 3-4 ora.. ennyit nem fog kibirni szepen ulve vagy egy kutyaszallito dobozban.


Egyertelmuen otthon hagynam. Sohasem volt meg otthon egyedul? Udvaron, vagy bent. Mindig viszitek mindenhova? Nem dolgoztok? Ha nem.tudjatok otthon hagyni valamilyen okbol, akkor keresseek valami dogsittert vagy nem tudom..

2015. máj. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%
egy kutya simán kíbir 1 napot. jó sok kaját odaöntesz, 2 tál vízet,ha az egyiket kiöntené,és el is van. amúgy kötelező szállítódobozban vinni. a hordozót hátra tudod bekötni menetiránnyal ellentétesen,ezért a kutya csak előre mehet,szállítódobozban. kérdés,hogy milyen a kutya. ha végigugatja az utat,meg kaparja,lökdösi a dobozt,az zavaró annak aki vezet. ha kistestű,nyugis kutya,lehet elől,de simán elvan otthon 1 napot
2015. máj. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
56%

Aztán ha hazaviszitek a picit, akkor a kutya ott lesz vele a lakásban? Szeretem a kutyákat,de szerintem ez tök gáz. Barátnőméknek van egy pici szobakutyájuk,és egyidősek a gyerekeink.kb.7-8hónaposak lehettek,mikor elmentünk hozzájuk.én mindig megkértem, hogy a kutya ne legyen bennt mikor ott vagyunk. Erre készülődünk haza,mi már öltözünk, kitalálja, hogy elkísérnek minket elszalad pisilni. Fia mászik a földön, kiesik a cumi a szájából, kutya beszalad, mire pislogtam végignyalta,a kisgyerek meg visszavette a szájába.hát mit ne mondjak, nem sok kellett, hogy el ne hánnyam magam. Ott eszik velük a konyhában.most akármilyen tisztán tartott egy kutya,hullik a szőre. Én biztos falnak futnék, ha a konyhába evés közben ott hullatná a szőrét. Na elkanyarodtam.

A kutya nem gyerek,valószínűleg semmi baja nem lesz,ha egy napot otthon lesz hagyva.Amúgy veszitek magatokkal mindenhova?munkát hogy oldjátok meg? Váltott műszak, hogy a kutya ne legyen otthon egyedül?

2015. máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
60%
Én nem igazán értem. Amikor mentek be a kórházba, akkor nem megy veletek a kutya csak hazafelé? Akkor kibírja otthon? Ha meg megy, akkor hol lesz a szülés alatt? A kocsiban egyedül???? Ugye, nem?!!! De a kórházba sem lehet bevinni. Szóval nem értem. :S
2015. máj. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
60%
Én nem vinném a kutyát, ahogy mások is írták, kiszámíthatatlan, és nem kockáztatnék. Nem tudjátok otthonhagyni, és megkérni a szomszédot, hogy ugorjon át megetetni vagy ilyesmi?
2015. máj. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!