Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért mondják sokan hogy...

Miért mondják sokan hogy nincs segtségük?

Figyelt kérdés

Nagyon brom azokat a mondatokat, hogy nincs segítségem, csak akkor tudok foglalkozni magammal ha az apja vigyáz a gyerekre. Hát akkor mégiscsak van segítsége nem? Nekem tényleg nincs, még apuka sem. Akkor én mit mondjak?


Lássátok már be, hogy igenis segítség ha az apa van a gyerekkel és eközben te elmehetsz otthonról...


2015. jún. 18. 11:17
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

Lehet csak én nem értem a történetet, tehát nálatok is mindennapi életben van apuka, nem vasárnapi de nem segít semmit, nem foglalkozik veletek? nincs segítséged? jol értem? amíg otthon voltam a gyerkőccel én sem éreztem, hogy vamn segítségem, férjem reggel 6:00-kor indult és este 19:00 ért haza, jo esetbe megfürdette de inkább arra sem ért haza...

Nem ő választotta, mi most így élünk. Most már bölcsis, 5-kor hazaérünk, férjem 7-kor. én takarítok, játszóterezek, mosok, főzök stb nem érzem hogy hétköznap van segítségem, hétvégén persze segít.


te férjed mit csinál mikor ér haza, miért nem segít?

2015. jún. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

Szia! Hát 3 műszakban dolgozik, lenne rá ideje hogy segítsen. Fekszik, a telefonját nyomkodja, gépezik. Azt mondja hogy segít... nem is érti min vagyok kiakadva. Hát ő dolgozik. De most az segítség? Feltettem neki a kérdést, hogyha majd énis dolgozok akkor mi lesz? Nem mondott rá semmit... Azt mondja ha itthon van akkor menjek, rendezzem a dolgaimat, menjek orvoshoz. De kérdem én, ti ott mernétek hagyni neki a gyerekeket úgy, hogy nem pelenkázza a picit és nem ad nekik inni enni? Mert neki ez nem jut eszébe magátol... Tegnap volt egy nagyon durva összeveszésünk, amikor is felvágtam az ereim, de ezzel sem tudok orvoshoz menni mert akkor mi lenne a gyerekekkel? Pszichológusra szorulnék de egyszerűen nem tudok menni..


Na, ez már panaszkodás volt kedves 90%-os válaszoló.

2015. jún. 18. 13:08
 23/44 anonim ***** válasza:
95%

Szóval te egy ilyen embernek nem is egy, hanem több gyereket szültél?

Erre mit lehet mondani? Nyilván előtte sem segített, tehát tudtad, mit vállalsz. Egyedül is bevállaltad, akkor ne panaszkodj.

2015. jún. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
90%

Nekem van segítségem.


A férjem nem az. Ahogy én sem vagyok segítség neki. Nem azért cseréli ki a gyerek pelusát mert én megkérem, hanem mert rossz annak a szegény gyereknek a hugyos-kakis pelusban. Nem azért játszik vele, mert addig én csinálhatok valamit, hanem mert az ő gyereke, élvezi a vele töltött időt.


Ha te nem ilyen férfinak szültél, az a te bajod. De ettől még nem ez a normális.

2015. jún. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. jún. 18. 13:23
 26/44 anonim ***** válasza:
94%
Mi a gyereket közösen vállaltuk. Az egy dolog, hogy én vagyok vele itthon, ezáltal a gondozásának nagy részét én vállalom, kelek hozzá éjjel, intézem a bevásárlást, elvégzem a házimunkát stb., de nem tekintem extra segítségnek, ha az apukája munka után hazaérve kiviszi a kertbe hintázni vagy éppen itthon van vele 1-2 órát, mikor nekem pl. orvoshoz kell menni, hiszen mindkettőnk felelőssége és "feladata", így vagyunk egy család. Plusz segítségnek azt tekinteném, ha mondjuk anyám vagy anyós főzne ránk, nagyszülők/barátok vigyáznának a gyerkőcre, amikor nekem pl. fodrászhoz van kedvem menni és hasonlók, de ilyen nincs.
2015. jún. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
58%
Felvágtad az ereidet?!?!?! Hát nem semmi család lehettek...
2015. jún. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
80%
A férjeddel is gondok lehetnek, de Te sem vagy százas... Nektek nem szabadott volna szaporodni!
2015. jún. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
értem mire gondolsz,de nem mindegy mennyit van a gyerekkel. nekem pl. este 8kor hazaesik,van,hogy megfürdeti. ez talán 15 perc. de már ezt se nagyon fogja,mert előrébb hozom a fürdését,nyügős nagyon estére már álmos. így már csak vasárnap van vele, akkor pár órát vele van pl. amíg megfőzők. szóval ez a kategória olyan van is,nincs is segítség hiszen heti 1x 2 óra nem annyira az. gondolom akik mondják,hasonló helyzetben vannak,hogy nincs konkrétan segítségük de néha ha mégis ráér az apa pl. heti 1x akkor foglalkozik magával. szerintem ilyesmire gondolt,akiről írhatsz
2015. jún. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a kérdező szimplán csak irigy azokra, akik normális családként tudnak funkcionálni. Arról nem tehet, hogy ilyen a férje, arról viszont igen, hogy hozzáment és szült neki gyereket.
2015. jún. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!