Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért mondják sokan hogy...

Miért mondják sokan hogy nincs segtségük?

Figyelt kérdés

Nagyon brom azokat a mondatokat, hogy nincs segítségem, csak akkor tudok foglalkozni magammal ha az apja vigyáz a gyerekre. Hát akkor mégiscsak van segítsége nem? Nekem tényleg nincs, még apuka sem. Akkor én mit mondjak?


Lássátok már be, hogy igenis segítség ha az apa van a gyerekkel és eközben te elmehetsz otthonról...


2015. jún. 18. 11:17
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Kérdez, ezt ne földbe döngölésnek vedd, de egyszerűen meg kell értened, hogy segítségre van szükséged. Mármint nem a mosogatásban, hanem ORVOSI segítség kell, mert ennek az állapotnak beláthatatlan következményei lehetnek. Szóval vagy elmész orvoshoz gyerekestül, vagy megmondod a férjednek, hogy márpedig neked orvosra van szükséged, és MUSZÁJ legalább addig a gyerekekre vigyáznia. Más opció nincs.
2015. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Eret vágsz magadon, de a mi stílusunk a legnagyobb gondod...
2015. jún. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
10%

Kerdezo!

Nem olvastam el a valaszokat de egyetertek veled! Nekem sincs segitsegem a ferjem pedig kulfoldon dolgozik es 2 havonta jar haza kb 4 napra.

Igenis segitseg ha valaki mellett ott van a parja es a gyerkoccel van mig anyuka elmegy otthonrol.


Nekem nincs segitsegem de van 2 kisfiam, minden elintezni valo ram marad, tenyleg minden raadasul a kissebbik fiam meg nem ovodas vagyis Ot mindenhova viszem magammal megis mindent sikeresen elvegzek,megoldok es meg magamra is tudok idot szakitani. Ferjem gyakran mondogatja,hogy osszeteszi a ket kezet,hogy egy ilyen talpraesett not vett felesegul nem olyat aki mindenert nyavog es varja,hogy a sult galamb a szajaba repuljon.

2015. jún. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok! Elolvastam az egeszet! Igy azert mas a tortenet!

Mikor a ferjem nem kulfoldon dolgozott (bar akkor is sokat dolgozott, reggel 6 korul ment es este 8 korul jott haza de volt mikor kesobb is , rengeteg maszek munkat bevallalt mindig) nagyon igyekezett itthon segiteni amiben tudott. A haztartasban en sosem kertem a segitseget mert azt en szeretem megcsinalni , de ha 8 ora korul haza jott mindig O furdette a fiukat. Kezdetektol pelenkazott, etetett, setalni is vitte oket hetvegen, bevasarlast is egyutt csinaltuk altalaban pentek vagy szombat este.

Ha a ferjeddel csaladot alapitottatok es egyutt eltek akkor igenis elvarhato tole,hogy segitsen neked foleg ha ideje is lenne ra!

Orvoshoz mindenkepp menj el!

2015. jún. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!