Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért mondják sokan hogy...

Miért mondják sokan hogy nincs segtségük?

Figyelt kérdés

Nagyon brom azokat a mondatokat, hogy nincs segítségem, csak akkor tudok foglalkozni magammal ha az apja vigyáz a gyerekre. Hát akkor mégiscsak van segítsége nem? Nekem tényleg nincs, még apuka sem. Akkor én mit mondjak?


Lássátok már be, hogy igenis segítség ha az apa van a gyerekkel és eközben te elmehetsz otthonról...


2015. jún. 18. 11:17
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,


én megértem, hogy szinte bele lehet őrülni a mókuskerékbe, meg abba is, ha ennyire nem vagytok egy hullámhosszon a férjeddel. Az is elkeserítő, hogy ennyire nem lehet bízni benne, sőt, ez ijesztő is, mert hogy látná el a gyerekeket, ha veled hirtelen történne valami? Erek felvágása helyett párterápia?

2015. jún. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
25%

Én megértem a Kérdezőt. Elfáradt, nem kicsit. Neki is kellene egy kis kikapcsolódás és pihenés. Amúgy mindenkinek vehet a párja 100%-os fordulatot. Nem piszkálni kellene itt még jobban, hanem megérteni őt, tanácsot adni neki, persze normális hangnemben. Persze, hogy ő is bunkó, milyen lenne, hiszen valószínűleg nincs senki akivel megbeszélheti a problémáját, azért jött ide, hogy megtegye. Feszült és indulatos az otthoni helyzet miatt. Ezt meg kellene értenünk, főleg a sok agyoniskolázott anyának, akik ezt felismernék, csak ugyanolyan trágár módon írogatnak neki. Támadjátok, mikor ő megértésre vár. Azt dobáljátok neki, minek szült ilyen férfinak, meg hasonlók. Ugyan már, a ti férjetek is válhat ám ilyenné, sose tudni.

Igen, apa is segítség! Ha segít, mert bizony sok férj nem segít, mert úgy gondolják a gyerek a nő dolga, bizony még mindig vannak ilyen gondolkodású emberek... Most akkor le kell nézni ez a nőt, mert ilyen embernek szült? Nem is értem, hogy viselkedhet így ennyi nő, hiszen itt mindenkinek diplomája van nem?

Csak megértére vágyik, ennyi....

Na, engem is pontozzatok le:)

2015. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
55%

Diploma és hasonlók hogy ide, utolsó? Mi köze a témához?


Senki nem tehet arról, a másik mi módon választ párt.


Nem a nő dolga a gyereknevelés és a háztartás, ez közös feladat.


Ekkora fordulatot nem vesznek férfiak. Az mese habbal, hogy egy szuper és figyelmes férfi gombnyomásra figyelmetlenné vált.

2015. jún. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
72%
Utolsóval értek egyet, ekkora fordulatot nem szokás venni... Sok naiv nő hiszi, hogy házasság és gyerek hatására majd megváltozik a férjük, pl. majd nem iszik annyit. Nem nagyon láttam még ilyet.
2015. jún. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, jól sejtem, hogy a szüleiddel még rosszabb a kapcsolatod, mint a férjeddel? Mert akkor értem, hogy egyáltalán miért házasodtál vele össze, meg azt is, hogy miért vagy vele még most is.

De könyörgöm, kérj segítséget, mert ennek így nagyon rossz vége lesz!

2015. jún. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Azonnal menj el orvoshoz, mielőtt nagyobb baj lesz!

Nem ragoznám, de neked most orvosra van szükséged!

2015. jún. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom hanyadik vagyok én irtam hogy lehet nem értem a történetet.

szóval az a baj szerintem, hogy ő szimplán lusta és magadnak szülted a gyerekeket sajnos.


Nagyon bízom benne, hogy ez kamu annál is inkább mert ha te tegnap felvágtad az ereidet akkor most kötelezően korházban vagy...vagyis lennél.


Ha nem kamuzol, akkor pedig azonnal orvos a gyerekek sokkal jobb életet érdemelnek ennél.


Kívánom hogy mielőbb rendbe gyere.

2015. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Egyre cifrább a történet...tudod senki nem tehet arról,hogy Te olyan embernek vállaltál gyereket,aki egy lusta,semmirekellő alak!Neked nem azért nincs segítséged,mert nem lenne hozzá alany,hanem azért,mert az az alany emberként,társként,APAKÉNT viselkedni.Nagyon sajnálom a gyerekeket!3 gyerekes
2015. jún. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
A parom ejszakaba dolgozik, delutanobkent van kicsit vlunk, olyankor mosogatok el vagy hajtogatok... tehat azt az idot nem magamra forditom negis ugy erzem, hogy ezzel nekem segit, mert ha nem jatszana addig a gyerekkel, mas biztos nem csinalna meg helyettema dolgokat
2015. jún. 19. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:

Akkor egyetértünk utolsó.


Köszönöm a válaszokat, még azoknak is akik ok nélkül földbe döngöltek. Remélem azóta jobb a kedvetek.

2015. jún. 19. 12:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!