Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Játszótéren minden közös?...

Játszótéren minden közös? Jogosan haragudtak meg?

Figyelt kérdés

Egy éves kislányom csak járássegítővel tud menni így azzal járunk a játszótérre. Csakhogy ma kérdezte az egyik anyuka hogy a fia jatszhat-e vele? Az említett kisfiú egyébként a saját játékával is durván játszik mi viszont vigyázunk a mienkre. Ráadásul ez elég drága is volt.

Mondtam hogy nem szeretnénk ha játszanának vele mert mi is csak közlekedni használjuk.

Erre azt mondta, hogy a játszótéren minden közös. És több anyukával pusmogtak rólam.

Egyébként mi sem használjuk mások játékait. Meg nem ugyanaz egy 200 Ft-os lapát vagy egy 15 ezres járássegítő.


2015. júl. 9. 13:06
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki és miért pontozta le a válaszokat. Én köszönök minden választ.
2015. júl. 9. 13:27
 12/41 anonim ***** válasza:
72%
Csak arra voltam kíváncsi, hogy a te gyereked esetleg mennyire használja a mások játékait.
2015. júl. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
64%

12: De itt nem jártékról van szó!

Járássegítő! Nem játék.

2015. júl. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
51%
13-as: neked mi bajod van? A járássegítő is játék, vagyis úgy néz ki. Olyan mintha kismotorral mentetek volna. A kisfiú legalábbis játéknak gondolta.
2015. júl. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
42%
Na lepontoztak az anyukák akik még egy lapátot se visznek a játszótérre és meg vannak sértődve ha nem látja el más megfelelő mennyiségű játékkal a gyereküket illetve nem szórakoztatja őket, hogy anyuci a padon tudjon trécselni.
2015. júl. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
75%
14: Éppen ezért a kisfiú anyukájának el kellett volna magyarázni, hogy ez nem játék. Nem pedig megsértődni.
2015. júl. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
88%

10es! 5ös vagyok! dehogy üljenek otthon, egy szóval nem írtam ilyet... de még a hülye is tudja, hogy a járássegítő nem ajánlott, nem jó irányba befolyásolja a gyerek mozgását és nem attól fog megtanulni járni, sőt hátráltatja. tehát a kérdező így nézve erőlteti, hogy márpedig járjon a járni nem tudó 1 évese! könyörgöm, miért kéne 1 évesen járnia?

lehet menni babakocsival is vagy triciklin tolni mondjuk...

2015. júl. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
32%
17-es: A járássegítővel mi bajod? Hülye vagyok, még sem tudom. Hogy befolyásolná rossz irányba a mozgás fejlődést?
2015. júl. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
37%

Én tuti nem fogok ilyen lakótelepi játszóterekre járni.

Eddig is nagyon unszimpatikus volt, hogy a nők pletykálnak össze-vissza. Néha odakiabálnak a férjüknek, hogy mit csináljon, mit hozzon a boltból. A gyerekekre meg senki sem figyel, nem játszanak velük.

De ezek a rosszindulatú hozzászólások meg is erősítettek ebben.

Milyen gonoszság olyat mondani, hogy minek jár a gyerek játszótérre, ha nem tud rendesen járni (még)! És miért baj, ha valaki félt egy 15 ezer forintos cuccot és nem gondolja, hogy az ugyanaz a kategória, mint a 100 forintos homokozó! 15 ezer forint sokaknak nagy pénz.

2015. júl. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
90%

A járássegítővel én soha nem vittem egyik gyereket sem játszótérre, otthon használtuk.

Ha valakinek nincs, akkor természetes, hogy érdekesebbnek találja, mint egy műanyag lapátot, vödröt.

Közöld akkor, hogy azt nem szabad a közösbe tenni, vigyél egy szatyor homokozójátékot!

2015. júl. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!