Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Játszótéren minden közös?...

Játszótéren minden közös? Jogosan haragudtak meg?

Figyelt kérdés

Egy éves kislányom csak járássegítővel tud menni így azzal járunk a játszótérre. Csakhogy ma kérdezte az egyik anyuka hogy a fia jatszhat-e vele? Az említett kisfiú egyébként a saját játékával is durván játszik mi viszont vigyázunk a mienkre. Ráadásul ez elég drága is volt.

Mondtam hogy nem szeretnénk ha játszanának vele mert mi is csak közlekedni használjuk.

Erre azt mondta, hogy a játszótéren minden közös. És több anyukával pusmogtak rólam.

Egyébként mi sem használjuk mások játékait. Meg nem ugyanaz egy 200 Ft-os lapát vagy egy 15 ezres járássegítő.


2015. júl. 9. 13:06
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
73%

Nekem nem azzal van bajom, ha valaki kölcsönkér valamit, sőt akkor sem lennék mérges, ha néha eltör vagy eltűnik ez-az, de amikor kétnaponta kéne új homokozószettet vennem és lecsonkolódik az összes aszfaltkréta nem őszinte a mosolyom.

Ja és legtöbbször akik rárabolnak a cuccainkra nem hoznak semmit, pedig az lenne a jó, ha ők játszanának a mienkkel, mi meg kipróbálnánk az ő játékukat, úgy lenne minden gyereknek élmény.

Ha engednék mindig mindent elvinni, akkor kb. az lenne a játszóterezés, hogy a gyerekem nézi ahogy mások játszanak az ő játékaival és ha netalántán vissza is adják, akkor darabokra törve?

Nincs kedvem másik 10 gyerekre is rendszeresen vásárolni, mert hiába filléres dolog a lapát, azért ha havonta 15-öt kell venni az már 15x200=3000 Ft csak lapátra és ugye mindig boltba menni miatta, nem mindenki lakik játékbolt mellett, nekem pl. 25 perces út olyan bolthoz jutni ahol lehet venni.

Szerintem nem az a sóher, aki nem adja kölcsön, hanem az aki egyáltalán nem vesz semmit és elvárja, hogy más lássa el játékszerrel a gyerekét.

2015. júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!