Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gáz, hogy ezért nem akarom...

Gáz, hogy ezért nem akarom megkereszteltetni a kisfiam?

Figyelt kérdés
Most ittvan ez a bevándorló ügy, mi van ha a keresztényeket bántani fogják? Nem tudok lenyugodni. Szerintetek várjunk míg elcsitul a helyzet?
2015. szept. 16. 10:17
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam hogy ez mellékes, hiszen simán lehet háború. Ne dugjuk homokba a fejünket. Napról napra nagyobb az esély sajnos.
2015. szept. 17. 14:07
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Lehet háború, de akkor válogatás nélkül fogják lemészárolni az embereket, attól függetlenül, hogy meg van-e keresztelve vagy nem. Ezt értsd már meg.
2015. szept. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

Istenem, egy háborúban szerinted úgy zajlik, hogy mielőtt kivégeznek valakit megkérdezik, hogy "Hé, maga megvan keresztelve?" az illető azt mondja hogy igen akkor bumm lelövik, ha nem továbbállnak?

Nem az nem reális feltevés, hogy esetleg lehet háború, hanem az, hogy azt gondolod ha nem kereszteled meg a gyereked, akkor megúszta, éljen, éljen, ha pedig igen, akkor kivégzik.

2015. szept. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Gratulálok, te nagyon jó alanya vagy a jelenlegi hisztériakeltésnek.

Amúgy igazad van, én tényleg nem féltem a gyerekem. Nem úgy, ahogy te. Irreális dolgoktól nem vagyok hajlandó rettegni. Pedig ha a te logikádat követem, nekem inkább lenne okom fosni a muszlimoktól, mint neked, mert mi zsidók vagyunk. De eszembe sincs légből kapott dolgoktól félni, és belemenni ebbe a mesterségesen gerjesztett pánikhelyzetbe. Egyébként meg nekem van muszlim szomszédom is, meg dolgoztam is együtt muzulmánokkal, de a menekültekhez is volt szerencsém, amikor még a mi városunk vasútállomásán várták a csatlakozást minden nap. Ha tudtam, segítettem, hol váltás ruhával, hol étellel, hol csak azzal, hogy játszottam az ottani gyerekekkel. Hidd el, semmi félelmetes nincs ezekben az emberekben, amíg emberként bánnak velük. De ha úgy kezelik őket, mint az állatokat, akkor nincs mit csodálkozni rajta, hogy állatként is kezdenek viselkedni. Egyébként épp olyan hétköznapi emberek lennének, mint bárki más, ha hétköznapi körülmények között élnének. Az, hogy más a vallásuk, semmit nem jelent.

2015. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Kár, hogy nem találkoztál egy terroristával. Lehet hogy más lenne a véleményed... Viszont néhány hét múlva emlékezz arra amit most írtál! És gratulálok, hogy a kérdésre nem válaszoltál, csak kötekedtél.
2015. szept. 19. 01:04
 36/41 anonim ***** válasza:

A zsidó közelebb áll a muszlimhoz, mint a keresztény.. ószövetség..

És valós félelmek hogy ezek képtelenek beilleszkedni és nem miattunk, Európaiak miatt. A közel keleten még a büdös életben nem volt béke, mert nem képesek rá. De te biztosan jobban tudod mint akármelyik szakértő. Pl.: Nógrádi György

2015. szept. 19. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Igen, gáz. Akkor ne kereszteld meg őket, hanem vegyétek fel az iszlám vallást, az a biztos. Kezdheted beszerezni a csadorokat.
2015. szept. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
90%

"Kár, hogy nem találkoztál egy terroristával."

Hogy te milyen kedves vagy :D

Na, további jó rettegést :)

2015. szept. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
0%

Gondolj csak a zsidókra, őket is üldözték a nácik, ha Európa besokall a sok muzulmántól, könnyen megismétlődhet ez az egész folyamat és szerencsére többen vagyunk mi európaiak, keresztények ateisták és minden más nem muzulmán vallású ember összesen, mint ezek a bevándorlók. Én azóta járok ismét templomba, hogy jött ez az áradat. Azt akarom, ha esetleg a muzulmánokkal megismétlődne az ami egykor megtörtént a zsidósággal, én tudjam bizonyítani, hogy sosem volt szokásom csókolgatni a perzsaszőnyeget. Röviden válaszolva, nem gáz, csak én épp fordítva gondolkodok, az egyházban látom a menedéket.

Megjegyezném, hogy ateista vagyok, de inkább halnék meg keresztényként, mintsem éljek muzulmánként.

2015. okt. 10. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, te igazán röhejes vagy. Ateistaként inkább eljársz templomba, nehogy valaki azt higgye, hogy bármi közöd van az arabokhoz? Hát én nem hittem volna, hogy létezik ilyen ember, mint te, de úgy látszik, ma is már volt értelme felkelni.
2015. okt. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!