Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg akkora luxus ha...

Tényleg akkora luxus ha mindkét autóba van gyerek ülés?

Figyelt kérdés
Akiknek a családban több autójuk is van, hogy van ez? Novemberben kezdek dolgozni, két óvodás korú gyermekünk van, én is párom is kocsival járunk, változó lesz ki tudja vinni-hozni a gyerekeket, ezért én úgy gondolom, az lenne a jó, hogy mindkettőnk autójába van ülés, ne kelljen pakolgatni állandóan...nem beszélve arról, hogy bármikor közbejöhet valami, és dől a terv, hogy ki viszi a gyerekeket ugye... Párom tegnap totál kiakadt, hogyez mekkora pocsékolás, nem fogunk emiatt még két ülést venni... ezért kérdezem itt, hogy másoknál hogy van ez? Tényleg akkora hatalmas luxus ez? ( hozzáteszem anyagilag nem terhelne meg bennünket) Tényleg jobb esőben-fagyban pakolgatni állandóan az üléseket? szerintem sok gondtól megkímélnénk magunkat, nem lustaságból gondolom, hogy szükség van mindkét autóban az ülésre...
2015. szept. 17. 11:06
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk mindkét autóban benne van. Nem pakolgatnám, ha telik rá. És mi van, ha hirtelen kell beugrani és nincs idő üléseket átrakni? Ez nem lustaság, hanem ésszerűség.
2015. szept. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!