Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg akkora luxus ha...

Tényleg akkora luxus ha mindkét autóba van gyerek ülés?

Figyelt kérdés
Akiknek a családban több autójuk is van, hogy van ez? Novemberben kezdek dolgozni, két óvodás korú gyermekünk van, én is párom is kocsival járunk, változó lesz ki tudja vinni-hozni a gyerekeket, ezért én úgy gondolom, az lenne a jó, hogy mindkettőnk autójába van ülés, ne kelljen pakolgatni állandóan...nem beszélve arról, hogy bármikor közbejöhet valami, és dől a terv, hogy ki viszi a gyerekeket ugye... Párom tegnap totál kiakadt, hogyez mekkora pocsékolás, nem fogunk emiatt még két ülést venni... ezért kérdezem itt, hogy másoknál hogy van ez? Tényleg akkora hatalmas luxus ez? ( hozzáteszem anyagilag nem terhelne meg bennünket) Tényleg jobb esőben-fagyban pakolgatni állandóan az üléseket? szerintem sok gondtól megkímélnénk magunkat, nem lustaságból gondolom, hogy szükség van mindkét autóban az ülésre...
2015. szept. 17. 11:06
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
83%

5-7 vagyok

Nem azt mondtam, hogy akinek 2 kocsija van, gazdag.

Mint írtam, nekünk 3 van, és 17 éves a legfiatalabb. Mégis van 2 gyerekülés. összesen 30.000 Ft-ért vettük őket újonnan.

2015. szept. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
44%
Régebbi autóba olcsóbban adják a benzint? Lemaradtam valamiről? On again.
2015. szept. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

ezt nektek kell eldöntenetek, hiába írjuk mi mit gondolunk, ti pénztárcátok.

most ha arról van szó, hogy egyikőtök viszi, másikotok hozza és nem találkoztok akkor nyilván duplán kell. ha arról van szó, hogy este ne kellejen már esőben átrakni a gyerekülést mert napra van lebontva nálatok akkor én is feleslegesnek tartom, főleg ha már ovisok, akkor hamarosan már az autó saját övével kell csak őket bekötni, azt a sima ülést meg tényleg 1 perc átrakni.

nálunk 2 autóval, férjem viszi a gyereket reggel oviba. én megyek érte, közel az ovi, leteszem az autót és átsétálok az oviba érte. ha délután megyünk valahova akkor vagy visszahozza az ülést vagy munkából hazafele átveszem férjemtől vagy behozza a munkahelyemre, de ez nagyon ritka, megoldjuk :) nekünk emiatt felesleges lenne 2 ülés, azért a havi-2 havi maceráért :)

2015. szept. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
47%
Inkább vesztek két gagyibb, rosszabb töréstestű, esetleg sérült (ha használtan veszed), csak legyen két autó és kényelmesen lehet autókázni pakolás nélkül? Inkább vegyél egy normális, új ülést, a gyereked életét mentheti meg és vállald a pakolással járó kényelmetlenséget. A férjed valószínűleg azért tartja luxusnak, mert ő mindkét autóban ugyanolyan jó, minőségi ülést akar.
2015. szept. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk is kèt autònk van, mindkettőben külön ülès (1 gyerek). Az enyèmben ùj, a fèrjemèben használt, de nagyon jò állapotù Fisher price. Èn viszem reggel a gyereket, du. apa megy èrte. Nem is tudnánk 1 ülèssel megoldani, mert reggel már a fèrjem autòja nincs otthon, du. mèg èn nem èrek haza, ezèrt nem fogunk minden este leszaladgálni h átrakjuk a gyerekülèst, ezèrt van kettő, szerintem nem luxus. Mellesleg èn nem is tudnám bekötni normálisan, reggel a gyerek nyafog, sietünk, vagy pl. esik az eső...Jobb ez ìgy. Jò állapotù, alig használtakat lehet kapni, de ùjat is ha akciòs megèri megvenni. Szerintem mindrenkèpp vegyetek mindkèt autòba.
2015. szept. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Még egyszer mondom, nem a kényelem az , ami engem motivál! - pakolgatom én az ülést, ahogyan most is azt teszem, DE ha elmegyek dolgozni, és teszem fel ő viszi a gyerekeket reggel, így nálam nincs ülés,s nap közben felhívnak az oviból, hogy menni kell a gyerekért, mert beteg, történt vele valami... ő meg az ország másik végében van, akkor mi is van? Rohangáljak ülést kölcsön kérni, hogy orvoshoz tudjam vinni? lehet túlaggódom, de ilyen lehetőségek miatt gondolom, hogy igen is szükség van rá!
2015. szept. 17. 12:14
 17/31 anonim ***** válasza:
73%
2 kocsink van az enyem céges a férjeme saját es 3 gyerekülés. Az enyémben van a drágább jobb mert alapból en viszem tobbet. Férjemnel van egy olcsóbb es van egy amit tapasztalatlanul vettunk, nem szerettük ezért az van a mamanal ha véletlen o hozna el.
2015. szept. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
66%

Teljesen jogos az igény. Mi is két ülést vettünk. Egy szép új Pierre Cardint a családi autóba, meg egy ugyanolyan 10.000 Ft-ért használtan. Az meg jó lesz a másik kocsiba, úgyis csak a faluban közlekedek vele. Szerencsére nálunk megvolt az egyetértés, mert egyikőnk sem akar reggelente az átszereléssel szórakozni, mikor úgyis állandóan rohanunk.

Mivel bővül a család, kell még két ülés, de teljesen egyértelmű, hogy mindkét kocsiban lesz.

2015. szept. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
84%
És mint mond a férjed erre, amit a 16-os kommentedben írsz?
2015. szept. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Luxus annak, aki nem engedheti meg magának. Ha anyagilag nem megterhelő és könnyebbé teszi a mindennapjait valakinek, akkor miért ne?
2015. szept. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!