Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ahhoz, hogy...

Ti mit szólnátok ahhoz, hogy anyósotok vigyáz a gyerekre, de ha bekakil megvárnak a kakival, nem cseréli ki a pelust?

Figyelt kérdés

Már másodszor fordul elő, azt mondja nem vette észre, amit eléggé furcsállok, mert egyrészt mindig észre lehet venni ahogy kakil (elvonul, nyög, stb.), másrészt azért szaga is van...

Most elég régen benne lehetett, tiszta piros a popsija.


2015. szept. 19. 12:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
29%

Nem szolnam meg anyosomat mivel valoszinu neked tett jot hogy elvalalta a gyerekre a vigyazast qrdig mig te x.x. Helyen voltal rendezted a dolgodat.


De legkozelebb nem is kérném meg hogy vigyázon a gyerekemre.

Lehet anyosodnak nincs gusztusa a sajat unokáját tisztában tenni. Ez ellen semitae tehetsz nem eroszakolhatodrá marpediglen köteles tisztában tenni mert nagymama.

Vanak ilyen mamák is mondjuk "en nem ertek ezzel egyutt"

De ok ilyenek.....

2015. szept. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem ismerem az anyósodat, te tudod, hogy hiszel-e neki. Ha az enyém azt mondja, hogy nem vette észre, akkor tényleg úgy is van, ezt tudom. Ha nálunk lenne ez, megkérném, hogy figyeljen jobban, szagolja meg néha, vagy nézzen bele a pelusba. A mi nagymamáink megbízhatóak ilyen szempontból és volt már példa ilyen esetre. Sajnáltam szegény fiamat és jobban bekentem a popsiját, mint máskor. Este pedig kamillás fürdő. Mást nem nagyon tehetek. Egyébként nálunk a nagytesója is kicserélte neki a múltkor, mire bementem a konyhából.

Ha feltételezed, hogy nem mond igazad, akkor beszéld meg vele, vagy ha megteheted, ne hívd többet segíteni.

2015. szept. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
73%

A saját apám se cserélte soha életében a kakás pelenkámat kiskoromban.

Sőt, most míg az unokája kisebb volt, ha bekakált, megvárta míg a tesóm érte megy és kicseréli ő.

Ő be is vallja, nem tagadja, hogy undorodik ettől, soha még csak meg se nézné a pelenkacserét, nemhogy ő maga csinálja.

Sajnos van ilyen ember aki a gyerekkel töltött időt is csak akkor élvezi, ha az "problémamentes", vagyis a gyerek nem hisztizik, elvan magának, nem kakál be stb.

2015. szept. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!