Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerek mellett Neked...

Kisgyerek mellett Neked hogyan sikerült lefogynod? Legalább 10-15kg-os súlyfelesleget vagy annál többet hogy adtál le? Miket ettél, tornáztál?

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom más hogy van, de éppen kisgyerek mellett fogytam a legtöbbet. Az állandó dolog, rohanás stb. Bár nekem nem volt segítségem , így minden rám szakadt, sokszor enni se ettem rendesen. Gyors ledobtam 10-et. :) Rengeteget sétáltunk az azért benne van.
2016. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Te akkor szerencsés vagy mert hozzám ragaszkodnak ezek a fránya kilók,szeptemberben megyek vissza dolgozni és addig le szeretném adni a felesleget.165cm és 76kg vagyok. Minimum 66 kgra szeretnék lefogyni,de 58kg lenne az álomsúly.
2016. jan. 3. 20:51
 3/9 anonim ***** válasza:
15 kg-ot adtam le. Kalóriát számoltam (kaloriabazis.hu), napi 1200-1300 kalóriát vittem be maximum. Péksüteményt nem nagyon ettem, ha mégis akkor csak reggel. Tésztát csak keveset, tésztás ételhez kb. fele annyit mint egyébként ettem volna. Este csak gyümölcsöt, natúr joghurtot, salátát. Alvásidőben tornáztam amikor tudtam kb. fél órát. Azért igyekeztem, hogy heti min. 3 torna meglegyen. 3 hónap alatt ment le.
2016. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

10 kg-ot adtam le, ennyi volt rajtam a felesleg, azóta szépen formásodok. Péntek Enikőre tornázok heti 5-ször. Egy edzés maximum 40 perc, sietősebb napokon 25, de akkor extrán odateszem magam. :)


Étkezés semmi extra, a szemét kajákat egyébként sem veszem meg, mióta gyerek van, minimalizálom a cukrot és a lisztet, napi 5x eszem.

2016. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én "csak" 6 kgot adtam le, bár az majd 3 évig ragaszkodott hozzám. Se szoptatás alatt, se utána nem indult meg. Dietetikus tanácsait nagy vonalakban követve (mivel pont nyár is belógott nyaralások stb.), következetességgel ugyanakkor és türelemmel 5 hónap alatt lement az ovi kezdés előtt egy hónappal! Nekem ez volt a határ. Márc 1-el kezdtem és augusztusra már újra 60kg voltam!(173cm vagyok).

Ha nem megy egyedül én ajánlom a dietetikust. Online 10.000Ft volt a tanácsadás és helyre tette az étrendemet, infókat a fejemben. Sok sikert!

2016. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Heti 2x2 óra konditerem, súlyzós edzés.

Mellette egy lazábbra vett szénhidrát diéta. A terhességem alatt kellett tartani, így akkor nem, hanem szülés után híztam meg.

De ezzel a kombóval elég gyorsan visszaálltam versenysúlyra és az alakom is jobb lett.

2016. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szenhidrat csokkentes,heti 4 konditermi koredzes.ez volt 1 gyerekkel ,15 kilot fogytam 5honap alatt kb .eleg sokaig tartottam,de a masodik gyerek szuletese utan eltunyultam...most kezdem megint,szinten ch csökkentés,plusz shaun t focus t25 edzest csinalon(ez napi 25 perc)majd meglatom mi lesz az eredmeny, meg csak 2 napon vagyok túl ;)
2016. jan. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5x20 perc Edzés,2x1,5 óra tánc/hét,sok gyümölcs,zöldség,kevesebb szénhidrát,sok víz, 4 hónap alatt lement 7kg,a sok víztől kevésbé voltam éhes,esti nasik kiiktatása nagyon hasznos :-)
2016. jan. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a kalóriaszámlálás segített. Pl. a gyümis müzlimből ki kellett szedegetnem a mazsolákat, mert kiderült, h 350kcal van benne, mint egy jó levesben. Megéri keresni egy szimpatikus kalóriakalkulátort.
2016. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!