Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem jön össze a kistesó már...

Nem jön össze a kistesó már egy éve, és kezdem feladni. Nem akarok gyógyszeres, lombikos köröket futni. Rossz anya vagyok, ha feladom, hogy testvére legyen a gyerekemnek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 6. 20:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Családállítás. 1 alkalom is elég lehet.
2016. jan. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem, miért is lennél emiatt rossz anya? A jó szülőséget nem abban mérik, hogy van-e a meglévő gyereknek testvére, vagy se.

Egyébként a kistesó nekünk sem jött össze több, mint egy évig. Én mondjuk belevágtam a további vizsgálatokba, de nekem is volt olyan időszakom, amikor azt mondtam, hogy hagyjuk az egészet, én ebbe belefáradtam.

2016. jan. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A fiam majd' 2 év alatt jött össze, pedig akkor még többször voltunk együtt mindenféle védekezés nélkül, mint mostanában. Szinte minden nap, vagy volt, hogy naponta többször is, mégis 2 év kellett hozzá.

Azóta 6 éves elmúlt a fiúnk, védekeztünk. Szeptember végén vettem folsavat. Elkezdtem szedni napi 1et. Hetente jó, ha 1szer együtt tudunk lenni, vagy néha annyit se. Szeptemberben végén abbahagytuk a védekezést. Összesen 3szor voltunk együtt védekezés nélkül, november 5-én volt meg utoljára.

Én nem adnám fel. Nem kell rágörcsölni, ha orvosilag minden rendben, akkor egy kis rásegítés nem árthat (folsav, vagy valamilyen gyógynövény-ebben nem vagyok jártas).

2016. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
szültél azota?
2021. aug. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!