Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek önzőség ilyen...

Szerintetek önzőség ilyen körülmények között gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon elméleti még csak a kérdés, csak mostanában eszembe jutott, hogy ha lenne egy gyerekem, mennyi nyavalyát örökölne tőlem.


Szemüveges voltam (megműtöttek), problémás bőrű, epilepsziás, laktózérzékeny, gluténérzékeny, és különösebben nem is jó kinézetű. És igaz, hogy nálam nem genetikai, de volt depresszióm, szorongásom, paranoiám és pánikbetegségem is.


Kíváncsi vagyok, ti hogy vélekedtek a témáról, ilyen géneket kiszúrás továbbpasszolni, vagy sem? :)


2016. jan. 13. 21:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem önzőség eldönteni, hogy ha te bírod a nyavajákat akkor a gyereked is bírni fogja. Vannak akiknek tönkreteszi az életét. Nem mindenkinek ér meg mindent egy szerető család. Plusz a legtöbb szülő nem úgy indul neki, hogy ő biztos szr anya/apa lesz, aztán lehet, hogy a gyereked mégse fogja jól megélni azt amilyen vagy.
2016. jan. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :) Köszönöm azoknak, akik személyes tapasztalatot osztottak meg, egyrészt tök jó látni, hogy nem hibáztattok érte semmit, másrészt jó egészséget kívánok nektek! :)


Az meg mondjuk igaz, hogy az én problémáim többekre jellemzőek, csak azért nem olyan kellemesek... :D És igen, lehet, hogy csak nekem összeegyeztethetetlen még az élettel a két kajaintolerancia, nemrég lettem diagnosztizálva. :D

2016. jan. 13. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!