Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok fiúnevekben...

Tanácstalan vagyok fiúnevekben! Valmi külőnleges de mégsem túlzás?

Figyelt kérdés

Lány nevünk már van ha mégis úgy adódna,de fiúban nem jutunk előre.Végigolvastuk de már a felénél összetavarodtunk.Ami lényeges higy nem szeretnénk istván józsef stb hagyományos neveket.Milán,Márk,Patrik stb tetszik de minden második gyereket így hívnak kb.Szeretnénk nem magyar nevet adni neki ami itthon is anyakönyveztethető.

De a legtöbb név botrányos amúgy ;(


2016. jan. 28. 16:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mi kisfiúnk Benett :) Ha kistesó is fiú akkor Nolen lesz.
2016. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Adrian,Armin,Alex,Xaver,Milan,Sebastian.Ez csak pár példa,ami-szerintem-szép,vállalható,nemzetközi név!
2016. jan. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Félix, Adrián, Aurél, Miron, Nolen, Edvin, Berton, ezek jutottak most eszembe, mint ritkább, különlegesebb, de - szerintem - viselhető nevek.

Mi is szerettünk volna valami kicsit ritkábbat, de fiú neveknél elég nehéz szerintem. Úgyhogy Krisztiánunk és Alexünk van, egyik sem ritka igazán, de nekünk tetszik :)

2016. jan. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az én fiam Henrik
2016. jan. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nincs bajom egyikkel sem csak egyszerűen nem tetszenek.Titkon bízom benne mégis lány lesz mert ha fiú nem tudjuk elnevezni ;( Ez már nagyon gáz de nem találunk fiú nevet ;(
2016. jan. 29. 20:25
 16/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már lekéstem, de mit szólsz a Dávid, vagy Dániel nevekhez,nem magyar eredetű,és ismerik külföldön.
2016. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi lett a választott név?
2016. szept. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!