Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák este mikor kerültök...

Anyukák este mikor kerültök ágyba? Reggel mikor keltek? éjszaka keltek még babóhoz? Nem vagytok Napközben fáradtak?

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 07:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
11-éjfél körül fekszem, 6.30-kor kelek.3 gyerek van,a legkisebb 3.5 éves,már nem kell kelni éjszaka(hacsak nem beteg valamelyik).
2016. febr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
10kor alszok el, 8-fél9ig. Nem kell kelni a gyerekhez, 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakákat. Nem vagyok fáradt, amikor dolgoztam hamarabb keltem :)
2016. febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

A reggeli ébredés a te dolgod.

Estére tudom ajánlani az olvasást. Nagyon jól kikapcsol. Én is mindig kattogok valamin, ha csak simán ágyba bújok, de igazából este 10 után nem sok problémát oldottam meg agyalással.

Egy könnyű regény pont ideális pl Vivien Fable. Fél óra olvasás után simán elalszom. Töltöttem már le tabletre is.

Most követtem el egy hibát. Túl izgalmas könyvet választottam, nem tudtam letenni, de legalább nem ment pocsékba az ágyban töltött idő...

2016. febr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!