Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák este mikor kerültök...

Anyukák este mikor kerültök ágyba? Reggel mikor keltek? éjszaka keltek még babóhoz? Nem vagytok Napközben fáradtak?

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 07:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már rég kinőttünk a babakorból, de ezért válaszolok :)

Este 22-23 körül szoktunk lefeküdni, de tegnap pl. 1/2 9-kor már kidőltem, előtte meg 1-ig fent voltam.

Reggel 3/4 6-kor kelek, a gyerekeket 7-kor keltem, fél 8-kor indulunk oviba, suliba munkába.

Du. fél 5-re rohanok értük az oviba, suliba és 5-re megyünk edzésre, kb. 1/2 7-re érünk haza.


De, hulla fáradt vagyok sokszor, mert meló után még 1,5 órát állok az edzésükön heti 5x, közben szórakoztatom a másikat, hazaérve próbálok jó háziasszony lenni, azaz egészséges, tápláló és finom ételt varázsolni az asztalra kb. 10 perc alatt, előtte-utána fenntartani a csilli-villi otthon látszatát, megvarrni az elszakadt dolgokat, tanulni a gyerekkel, odafigyelni a külsőmre, edzeni menni és persze tanulni, képezni magam, a hálószobába érve meg átvedleni szexi vadmacskává...

2016. febr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok.A nagyobbik 2 évest apa altatja tíz körül alszik el én a kicsit aki 3 hónapos ő olyan fél 10 körül alszik el.tízkor ágyban vagyok én is de az változó mikor alszom el van amikor még éjfélkor fent vagyok.Sajnos elég rossz alvó vagyok sokszor nem tudok elaludni.Éjszaka 1-2x kel a kicsi.Reggel én 5-kor kelek apával mikor elmegy dolgozni még visszafekszem de már nem birok vissza aludni.A gyerekek 7 körül kelnek.Én sajna mindennap fáradt vagyok alig van kedvem meg erőm a háztartáshoz.
2016. febr. 24. 10:13
 13/23 anonim ***** válasza:

14hós a kislányom.

11 fél 12 fele fekszünk le aludni. A lányunkat olyan fél 9 9fele sikerül elaltatni, 8 fél 9 fele ébredünk. De voj már elég gyakran mostanság,h fél 10ig is alszunk.

Éjjel átlagban 4szer kelek hozzá,vagy cumi kell vagy szomjas v átázott és teljes ruha csere. Ez már vagy 4,napja h folyton átázik. Nem vagyok mindig fáradt,hol így hol úgy.

2016. febr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért kelsz fel 5-kor, ha a gyerekek csak 7-kor kelnek?
2016. febr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Felébredek arra hogy öltözködik és felkelek neki reggelit készítek,kicsit beszélgetünk.
2016. febr. 24. 12:32
 16/23 anonim ***** válasza:

Sokat jelentene, ha 2 órát még aludnál. Próbáljon halkabban kiosonni reggel a férjed, te pedig próbálj rögtön visszaaludni. Ha felkelsz és beszélgetsz, utána már nem csoda, hogy nem tudsz visszaaludni.


Így kevésbé lennél fáradt napközben.

2016. febr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Na meg a minimum, h egy felnőtt férfi meg tud csinálni egy szendvicset magának, ennyire ne legyél a rabszolgája.
2016. febr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
6:40kor kelek,este 10 körül fekszem,már nem kel éjjel 4,5 éve,most lesz 5 éves,viszont nyáron születik a tesó,valószínűleg akkor fáradtabb leszek,és kevesebbet tudok aludni :-)
2016. febr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Persze előfordul hogy nem ébredek fel rá.az a baj hogy ritkán alszom elég mélyen.
2016. febr. 24. 13:49
 20/23 anonim ***** válasza:
Az rendben van, de könnyebb felébredés után rögtön visszaaludni, mint felkelni, reggelit csinálni, beszélgetni, és úgy visszafeküdni.
2016. febr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!