Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt az a legdurvább...

Mi volt az a legdurvább dolog, felelőtlenség, amiről hallottál, hogy más anya tett a gyerekével?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok pl, hogy van egy ismerősöm, aki 8 hónapos kora óta itatja a lányával a kávét (nem macikávé!), már 3,5 éves a gyerek, hiperaktív és már napi 3 erős kávét iszik.


Vagy egy másik ismerősöm simán elmegy napi menüt enni a szomszéd utcában, mert a gyerek 11 és 13 óra között aludni szokott és addigra visszaér. Addig egyedül hagyja a gyereket.


Egy másik ismerősöm az anyatej mellett szörppel itatja a gyerekét egy hetes korától, mióta hazahozták a kórházból. Úgy néz ki, elveszik tőle a gyereket ilyen dolgok miatt...


2016. márc. 2. 13:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
74%
Az se semmi, amit egy anyuka itt írt. Ő a gyerek születési óta minden nap orrsprayzi (most már csak forralt vízzel csinálja) a gyerek orrát és orrszívó porszívózza. És amikor páran írtuk, hogy ezt nem kellene, mert tönkre teszi a nyálkahártyát, még minket nézett hülyének, hogy de hát mennyi trutyi kijön. És mennyi ilyen rossz szokás lehet, amit senki nem lát és csinálják szegény gyerekekkel.
2016. márc. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Az utcánkba az alig fél éves gyereknek télifagyit és tortát adtak. Szerintem ez is felelőtlenség.
2016. márc. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Távoli rokon.

18 évesen abortusz után a 6 hetes kontrollon újra terhes volt. Valószínűleg a mostani pasijától, aki munkanélküli és alkesz. Ahogy az egész népes családja. (Nem kisebbség). A srácék nem tudják fizetni az albérletet, utcára kerülnek.

A csaj szülei mondták, hogy ne tartsa meg, ők is csórók (az anyja tartja el a családot, az apja hol kőműves segédmunkás, hol takarít, de 90%-ban munkanélküli).

De igen, neki kell a gyerek. Odaköltözött a pasijához, akinek 8 általánosa sincs (ehhez is felelős szülő kell), és velük kerül utcára.

Lassan szülni fog.

A pasija meggyőzre, hogy nekik jár az önkrmányzati lakás, és a gyes meg a családi elég lesz hármuknak.

Ja, és mi sem természetesebb, néha elcsattan egy pofon.


Még meg sincs a gyerek, de már tönkretette az életét. Szerintem viszi a pálmát.

2016. márc. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan távoli ismerősöm van, aki az első gyermekét már rég nevelőszülőkhöz adta, de nem mond le róla a mai napig, csak azért, hogy ha majd 18 éves korában megkapja az állami támogatást, azt megpróbálja majd elszedni tőle. Azóta szült még egy gyereket, a kicsi már 4 éves, iszonyú körülmények közt élnek, mivel a nő nem hajlandó dolgozni. 43 éves, egészséges nő, tudna dolgozni, de lusta. Segélyekből és a család támogatásából tengődnek. A kicsi a múltkor azt mondta, menjenek be reggel nagyon korán az oviba, mert már nagyon éhes. Számomra ez borzasztó, de nagyon távoli ismerősöm (csak hallásból), nem tudok mit tenni, még a nevét sem tudom.
2016. márc. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat hallottam, hogy az 5 éves epilepsziás gyereket otthonhagyta az anya egyedül, amíg elment bulizni.Közben a gyerek olyan súlyos epilepsziás rohamot kapott, hogy meghalt :(
2016. márc. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyanyám szembeszomszédsága érdekes. Együtt él 3 generáció, de a 30-as korosztály már a nagyszülő. 15-16 évesen szülnek egymás hegyén-hátán. Védőnő mesélte, hogy mikor váratlanul ment látogatóba és belépett a szobába, az anya egyik kezében a cumisüveget fogta és etette a 3 hetes ágyon fekvő babát. Másik kezében a cigit tartotta és arra sem vette a fáradtságot, hogy legalább ne a gyerek felé fújja a füstöt.
2016. márc. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is van pár ilyen ismerősom. Amiket én hallottam a dohányzás várandósan, pár hetes babára is simán fújja a füstöt. Kólával itatja a pár hónapos gyereket, krémtúróval, meg májkrémmel eteti 5 hetesen.
2016. márc. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Személyesen nem ismerek ilyeneket. A maximum az volt, aki az óvodás gyerekét hagyta aludni otthon, amíg a nagyért ment a suliba, egy utcányira. Nekem ez nem fér bele, neki igen.

Ami nem veszélyeztetés, inkább anyu hülyesége, az hogy 8 hónapig nem vitte levegőre a kisbabát, mert a gyerek hasfájós és sír. Ezt azóta se értem...

2016. márc. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!