Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák ti mikor csináljátok...

Anyukák ti mikor csináljátok ezeket? Már ha csináljátok? Inkább kis gyermekes édesanyák válaszát várom. (többi lent)

Figyelt kérdés

Reggel vagy este? Vagy mikor napközben épp alszik a baba?


Körömfestés

Hajfestés

Edzés

Melegfűrdő vétel? Itt nem konkrét tisztálkodásra gondolok hanem mikor csak úgy befekszetek a meleg vízbe lazulni egyet,kikapcsolni.

Arcápolás?.


Tehát minden olyan tevékenység ami rólatok a testetekről szól. A szépségápolásról!


Inkább reggel korábban keltek? Vagy inkább későn fekszetek emiatt?



2016. márc. 8. 08:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
2 gyerekem van, egy ovis (délben megyek érte) és egy 1 éves. Körmöm nem festem, mert műkörmöm van, havonta megyek körmöshöz. Hajfestést fodrász csinálja, mert rövid a hajam és vágatni is kell. Edzés este, ha a kicsi már lefeküdt. Melegfürdőre már évek óta nem volt időm/kedvem. Arcápolás: fürdésnél teafa szappannal megmosom, lefekvés előtt arckrém és ennyi. Szerencsére nincs bőrproblémám, hajam zselézem reggel és ennyi. Epilálni is este szoktam. Most már jó lenne egy kis szolit bevezetni, de még nem találtam a közelünkben jó szalont.
2016. márc. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Körmöt csak nyáron festek, ill. nagy alkalmakkor. (esküvő, karácsony, bál)


Hajat 3-4 havonta, szombat délután.


Edzés: esténként futni járok. Ez kb. 2-3 km, néha 4, több nem fér bele a munka és a három gyerek miatt.


Meleg fürdő: gyakran, imádom, de főleg délelőtt fürdöm, este zuhany. (délre járok dolgozni)


Arcápolás lefekvés előtt.

2016. márc. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Két gyerekem van, a Kicsi 5 hónapos, a Nagy 4 éves, ovis.

Körömfestés: havonta egyszer járok körmöshöz. Csak géllakot rak a saját körmömre. Ez kb. 3/4-ed óra. Ilyenkor általában megoldom a Kicsi felügyeletét, ha nagyon nem sikerül, jön Velem és vagy alszik a hordozóban, vagy beszélget velünk.

Hasfejtés: melíros vagyok, 2-3 havonta megyek. Ez hosszabb, kb. 3 órás mutatvány, így oda akkor megyek, ha anyósom tud a Kicsire vigyázni.

Edzés: Heti 3x futok 5 km-t. Ilyenkor vagy a Mami vigyáz rá, vagy hajnalban megyek, és mire apuka indulna a Naggyal oviba meg munkába, addigra hazaérek. Kétszer még itthon is edzek, de azt tudok úgy is,ha a baba mondjuk a habtapin játszik.

Melegfürdő: hétvégente. Hol az apa ül bele, és addig én vagyok a gyerekekkel, hol én. Hétközben szinte mindig csak tusolni tudunk.

Más szépségápolást nem igazán végzek. Bőven elég az edzés! :) Szemöldököm tetovált, így csak ki kell kapkodnom néha, ami 10 perc. Hajpakolást, meg arcpakolást nem végzek. Annyira nem vagyok híve. Inkább megveszem a drágább kozmetikumokat, krémet az arcomra és elég.

2016. márc. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Még lemaradt, hogy én úgy gondolom,hogy ahhoz képest,hogy két gyerekem van, és a Kicsi még tényleg kicsi, viszonylag elég idő jut magamra. Nem mondom,hogy nem kell sokszor logisztikázni, ha edzeni mennék, mert csak egy nagymama van (apukám a Kicsire még nem mer vigyázni), és hozzá kell igazodni, de minden csak akarás kérdése. Ha nem tud, akkor kénytelen vagyok hajnalban futni. De örülök,hogy a férjemre ilyenkor számíthatok és rá tudom hagyni őket.

2016. márc. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
4,5 éves a lányom.Mindent meg tudok mellette csinálni,simán megérti,és elfogadja azt,hogy pl.most játsz fél órát míg anya fején a festék.
2016. márc. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!