Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tudom túltenni magam...

Nem tudom túltenni magam azon, hogy nem lányunk lesz?

Figyelt kérdés

Végig úgy éreztem az első perctől kezdve, hogy lányunk lesz. A 12. héten megmondták, hogy fiú, de még nem volt biztos, ezért reménykedtem, hogy következő alkalommal már lányt mondanak. Nem így lett. A 18 hetes ultrahangon is fiút mondtak 100%-ra.

Azóta egyfolytában csak sírok. Mindenkinek lánya született a családban, eszembe se jutott, hogy nekem fiam lehet. Amióta tudom, hogy fiú, olyan gondolataim vannak, hogy már nem akarok terhes lenni, így nem éri meg (nagyon nehéz terhességem van, sokat vagyok kórházban), inkább örökbe adom stb.

Nagyon bűntudatom van, mert tudom, hogy nem fogom annyira szeretni, mint ha lány lenne.

Nagyon nehezen viselem a terhességet, ezért valószínűleg nem is lesz több gyerekünk, ami csak még nehezebbé tesz mindent. Nem akarok fiút. Nem tudom mit csináljak, eddig nagyon vártuk a babát, de mostanra már szinte az élettől is elment a kedvem.


2016. márc. 29. 01:01
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
45%

Utolsó! Te se szaporodjál! :)

Ha már késő, részvét az utódoknak...

2016. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
100%

Túl leszel rajta, vagyis szerintem azóta már rég túl vagy.


Én egyetlen egy kislányt akartam mindig, erre van három fiam :) Most várom a negyediket, és remélem, hogy fiú lesz :D

2016. jún. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:

Az én párom kétszeresen is megszenvedte ezt. Egy nővére van, a páromat is lánynak szerették volna, de fiú lett. 9 éves koráig érződött, aztán született egy húga. Kétszeres "csapás" számára, hogy középső is, és még fiú is. Ilyen szempontból nehéz körülmények között nőtt fel, folyamatosan érezte a megkülönböztetést.


Na, ilyet én sosem tennék.

Lányt szeretnék, nagyon. Leginkább azért, mert akiket ismerek kisfiúk a családból, ismerősi körökből, mind rosszak és neveletlenek. Köpködnek, harapdálnak, kiabálnak, verekszenek... Rémesek! DE! Ez nevelés kérdése. Egy barátnőm unokahúga olyan rossz, mint 10 fiú együtt. :)

Lányt szeretnék, de a fiút sem ítélném el. A párom amúgy fiút akar, nagyon. :)


De a neme mindegy, a lényeg, hogy egészséges legyen.


Kérdező, jó olvasni, hogy már jobban viseled ezt. Hál'istennek sikerült kilábalnod a gödörből. :)


Sok egészséget kívánok Nektek :)

2016. jún. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
91%

Szia kedves kérdező!


Én most olvastam a kérdésed, én is hasonlóan vagyok mint te voltál, azaz azért annyira nem. De én pl. fiút szeretnék jobban, ebbe beleéltem magamat, de én örülni fogok annak is, ha lány lesz. Rájöttem, hogy sokkal fontosabb az, hogy egészséges legyen és szeressen engem mert én biztos szeretni fogom őt! Nekem inkább ez a fontos, hogy szeressen engem és jó kapcsolatom legyen majd vele!

Persze azért reménykedek, hátha fiam lesz. Nekem még 50-50 % az esély mert még nem tudom. :) De lehetséges hogy most fog kiderülni szerdán azaz június 29-én az esti ultrahangon ugyanis akkor leszek 12+3 hetes kismama és a fontosabb az, hogy kiderül egészséges-e a babám!! Ez jobban érdekel! Az meg csak plusz öröm lesz nekem ha kiderül hogy fiút várok!

2016. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Na hogy vagytok? :) Ha van kedved irj pár sort én nagyon kiváncsi vagyok és biztosra veszem hogy már hatalmas a szerelem.
2016. szept. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
100%

54-es vagyok


Én is kiváncsi vagyok hogy hogy vagytok!


Rólunk: Nálam se jött be amit jobban szerettem volna, nem fiam lesz hanem lányom!

De nagyon örülök neki csak eleinte még "fel kellett dolgoznom".

De most már nagyon várom hogy megszülessen a kislányom! És csak azt kérem a Jó Istentől hogy egészséges legyen és szeressük egymást és jó kapcsolunk legyen! :) Ez a legfontosabb nekem!


Már a 23. hétbe lépek azóta. :))

2016. szept. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:

Kérdező, megszültél már, ugye?

Mi újság veletek?

2016. szept. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 A kérdező kommentje:
Augusztus elején megszületett a fiam, és imádom! El se tudom képzelni, milyen lenne, ha lány lenne. De nem is cserélném el 100 lányra se! Annyira tökéletes és imádom nagyon :)
2016. okt. 13. 16:08
 59/61 anonim ***** válasza:
100%

56-os vagyok!


Örülök neki hogy igy érzel!! :)) Gratulálok a kisfiadhoz!


Nekem továbbra is lányom lesz, tehát ez már tuti biztos és ő is nemsokára megszületik, december vége vagy január eleje körül. Kiváncsi vagyok hogy én mit fogok érezni amikor megszületik!

2016. okt. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:

Gratulálok, kérdező, sok boldogságot a picihez! :)


59-es, te is biztosan nagyon boldogan fogod majd a kardoban tartani a gyermekedet, ne aggódj :) könnyű szülést kívánok neked!

2016. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!