Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz várandósan...

Mennyire nehéz várandósan albérletet találni? Egyáltalán kell szólni róla a lakás keresésnél ha még nem látszik?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 8. 16:22
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
38%
Az a nemnormális (és itt ez egyre sűrűbben van),hogy gyerektelen nők beleokoskodnak a gyereknevelésbe. Itt tengnek lengnek ezen az oldalon,osztják az észt de fogalmuk nincs az egészről. És olyanok mint te,írnak ki kérdést,hogy miért nem gazol 2-3 órát anyuka a 6 hós gyerek mellett. Sírnak is? Komolyan? Képzeld(újat mondok) a gyerekek szoktak.
2016. ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
97%
Gyerekeseknek azért nem szeretnek lakást kiadni, mert ha nem fizet mégsem, akkor sem lehet kitenni, maximum hosszas pereskedés után, mert a gyerek nem lehet "hajléktalan". Szóval elég kockázatos a tulaj szempontjából. Ugyanakkor szerintem szólni kell róla, mert a tulajnak is tudni kell hányan laknak ott. Szóval azért sehol nem megy úgy, hogy kiveszi 2 ember a lakást és csak úgy odaköltöztetnek még 3-at, mert miért is ne. Meg aztán a terhesség is feltűnik egy idő után, előbb-utóbb úgyis kiderülne.
2016. ápr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
67%
Én azon csodálkozom, hogy egyes anyák milyen agresszívan reagálnak, ha valaki esetleg másként gondolkodik, mint ők. Egy teljesen normális hozzászólást írtam, hogy miért jelentHET problémát egy lakástulajdonosnak egy gyerekes bérlő, és ezt a saját példámmal vázoltam fel. Nem vádaskodtam, nem ócsároltam, csak mint problémát írtam. Azért tart ott a világ, ahol, mert manapság az anyák azt gondolják, az ő kicsi csemetécskéjüknek mindent és bármit szabad, mert ő az icipici kis szemük fénye.
2016. ápr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
90%

Kedves Utolsó, tökéletesen igazad van, ezt mint anya írom. A gyerek ne a lakásban motorozzon, annak nem ott van a helye. Arra ott van az utca, a játszótér. A sírás más kérdés, annak nem tudhatjuk az okát, ha pici babáról van szó, akkor sajnos ez előfordul. Ha nagyobb gyereket hagynak ordítani, az már megint nem helyes.

Kérdező! Ha korrekt vagy, akkor szólsz.

2016. ápr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
90%

Az aki a lakásba hagyja motorozni egy gyereket tapló. Az, hogy a gyerek állandóan óràkig üvölt szintèn nem normális.

A témához: a legnagyobb gerinctelensèg lenne nem szólni.

2016. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
59%
A sírás oké, bár kicsit furcsa azért, hogy amikor hallom, akkor végig ugyanarról a pontról hallom, tehát mintha ott lenne hagyva az egyik szobában, mert a szülők beszélgetését meg teljesen máshonnan hallom.
2016. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
85%
Megteheted hogy nem szólsz,de sok helyen kikötik,hogy gyerek és háziállat tilos.Viszont ha ti kivesztek egy ilyet,ahol kikötés volt,joggal küldhet el a tulajdonos titeket.Én nem kockáztatnék a helyetekben.
2016. ápr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
84%
Mi kiadjuk a lakásunkat, és szerződésbe foglaltuk, hogy név szerint kik laknak a lakásban, és a beleegyezésünk nélkül senki mást nem lehet odaköltöztetni. Amúgy egy 3 gyerekes családról van szó, nem raknánk ki őket, ha jönne a negyedik, de elvárnánk, hogy ezt tudassák.
2016. ápr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
67%
Mi az, hogy milyen világban élünk? A saját lakásomat annak adom ki, akinek én akarom. Ha acélt esztergál benne, kitehetem,mert az én lakásomat teszi tönkre. Gyerekkel dettó. Majd ha gyereket akar, elköltözik olyanhoz, aki engedi neki. Ha nem talál, majd várnak. Az élet nem fáklyásmenet, lehet venni saját lakást is, ha nem tetszik.
2016. ápr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
78%

Off: 2 gyerekem van. Nagyon nem normális, hogy a gyerek a lakásban motorozik.

Kérdező: Szerintem szólj, de nem hiszem, hogy probléma. A szerződést kell jól megírni.

2016. ápr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!