Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 18éves lány vagyok a barátom...

18éves lány vagyok a barátom 35éves, jó a kapcsolatunk, de van egy gyereke, tanácsokat szeretnék?

Figyelt kérdés
1,5éve együtt vagyok a barátommal,neki van egy 9éves lánya,a lány anyja meghalt.Eddig a csajszi a barátom szüleinél volt,de ő azt mondja,hogy magához szeretné venni a kislányt,eddig egyszer sem találkoztam vele mert a nagyszülők 300km-re laknak.Én nagyon szeretem őt,de nem tudom,hogy állnèk hozzá,hisz még fiatal vagyok,és azért gyereket nevelni..szerintetek ilyen helyzetben mit lehet tenni? Félek attól is ha babánk lesz,őt jobban fogom szeretni..tanácsok? :(

2016. ápr. 18. 23:10
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
62%
mármint SAJÁT baba,nem sajt baba.
2016. ápr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
52%
Mármint térj vissza ehhez a kérdéshez....én meg megyek aludni,mert reggel kelni kell a gyerekekhez.Bocsi a hibákért.
2016. ápr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Én ezt értem.De annak az embernek a gyermeke akit én szeretek,és ő is engem.Neki ez nagyon sokat jelent,és amióta otthagyta a kislányt,mert különböző okokból nem lehetett vele,azóta mondja,hogy egyszer úgyis vele lesz a lánya,és így élhet teljes életet.És megmondta,hogyha én ezt nem tudom elfogadni,hiába szeret,akkor nincs helyem mellete..sokat beszéltünk erről..nyilvánvaló,hogy a gyermeke többet jelent..ezt meg is értem
2016. ápr. 19. 00:05
 14/41 anonim ***** válasza:
58%
Apuka pedofil hajlammal bír?Aki 33.5 évesen összejön agy 16.5 éves lánnyal,az beteg!Te meg-kis naív-gondolom fülig szerelmes vagy a "szőke hercegbe".
2016. ápr. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Érettségizni is szeretnék majd,és tudom ha itt lesz nem lesz könnyű,mert az apja sokat dolgozik.De tudom,hogy neki ez a célja,hogy vele legyen a kislány,és én is..
2016. ápr. 19. 00:09
 16/41 A kérdező kommentje:
00:07 es válaszoló,nem,nem pedofil,és még csak nem is szőke.:D De ha értelmes kérdésre,nem tudsz értelmes választ adni,akkor minek írsz??
2016. ápr. 19. 00:11
 17/41 anonim ***** válasza:
29%

Valszeg csak a lelkiismerete furdalja hogy lepasszolta a saját gyerekét akinek igazán csak ő maradt mint szülő.

Szerintem várd ki mindennek a végét, nem emberséges a magatartása. Te sem jelentenél sokat a közös gyerekkel ha egyszer gondjai lesznek ezt ne feledd.

2016. ápr. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
79%

Én is 18 éves vagyok és maximálisan egyetértek az eddigi válaszokkal.

18 évesen miért akarsz anya lenni,amikor még te is gyerek vagy?(az egy dolog,hogy már nagykorúak vagyunk)

Ráadásul egy 35 éves pasival?

Mikor te még 48 évesen erős leszel különböző igényekkel ő már 65 éves nyugdíjas lesz.

Ráadásul már ne is haragudj,de azzal a felnőtt FÉRFIval,aki 33 évesen egy 16 éves gyerekkel kezd komoly problémák vannak.Egyáltalán van közös témátok?Egy felnőtt harmincas pasinak teljesen más a fontos az életben és máshogy látja a világot,mint egy tini.

Egyenlőre tedd le az érettségit,mert anélkül még egy OKJ-s képzésre se mehetsz el és járj be normálisan a középiskolába nem dolgozz meg gyereket nevelj,arra lesz még időd.A másik meg az,hogy egy normális szülő foggal körömmel küzd a gyerekéért.Megkérdezheted itt bármelyik anyukát,ha úgy alakulna inkább költöztek volna vissza a nagyszülőkhöz és kerestek volna ott munkát,minthogy magára hagyják a félárva gyereküket évekre,hogy közben tini srácokat szedjenek fel...

2016. ápr. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
78%
Áruld már el, kérlek, hogy mégis mi volt az az ok, ami miatt nem nevelhette ez a csodalény a kislányát, és le kellett passzolni 300 km-re vidékre nagyszülőkhöz? Hogy lehet az, hogy nem volt idő a 7 éves kislányra, a 16 éves szeretőre meg volt ideje "apucinak"? Ez valahogy senkinek sem fér a fejébe...
2016. ápr. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Eddig nem voltak meg a körülmények,érettségizni,akarok,és fogok is.De ennek a kislánynak szüksége van apai szeretetre/szigorra.Ez tény.Kell mellé az apja,és ezt ő megis mondta,hogy a lányát magához veszi mindenképp.Itt már csak az a kérdés,hogy hogyan állhatnék úgy a dolgokhoz,hogy az a kiscsaj szeressen és családban érzze magát.
2016. ápr. 19. 01:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!