Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 18éves lány vagyok a barátom...

18éves lány vagyok a barátom 35éves, jó a kapcsolatunk, de van egy gyereke, tanácsokat szeretnék?

Figyelt kérdés
1,5éve együtt vagyok a barátommal,neki van egy 9éves lánya,a lány anyja meghalt.Eddig a csajszi a barátom szüleinél volt,de ő azt mondja,hogy magához szeretné venni a kislányt,eddig egyszer sem találkoztam vele mert a nagyszülők 300km-re laknak.Én nagyon szeretem őt,de nem tudom,hogy állnèk hozzá,hisz még fiatal vagyok,és azért gyereket nevelni..szerintetek ilyen helyzetben mit lehet tenni? Félek attól is ha babánk lesz,őt jobban fogom szeretni..tanácsok? :(

2016. ápr. 18. 23:10
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
100%
Szia, pont hasonlo a szitum mint neked, nagyjabol ugyan az. Nem kell aggodnod, ha szereted a parod, szeretni fogod a gyereket is. Legeloszor en azt hittem, hogy rossz lesz a parom gyermekevel, majd idovel rajottem, mikor megismertem a csajszit, hogy szeretem ot is, ne legy tul buzgo, probalj vele beszelni, arrol amit nagyon szeret, de amihez annyira nincs kedve, azt hagyd. Nalunk igy, ket honap utan az anyjanak tekintett, habar ezt soha nem akartam, nem vartam el. A legerdekesebb az, hogy a gyereke a paromnak jobban osszehozta a kapcsolatunk, tobbszor tududnk beszelni kozosen mindenrol, kerdezget a gyerek, en is jobban vezetem a haztartast, es nem utolso sorban jobb a titkos szeretkezes is.
2016. máj. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!