Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 18éves lány vagyok a barátom...

18éves lány vagyok a barátom 35éves, jó a kapcsolatunk, de van egy gyereke, tanácsokat szeretnék?

Figyelt kérdés
1,5éve együtt vagyok a barátommal,neki van egy 9éves lánya,a lány anyja meghalt.Eddig a csajszi a barátom szüleinél volt,de ő azt mondja,hogy magához szeretné venni a kislányt,eddig egyszer sem találkoztam vele mert a nagyszülők 300km-re laknak.Én nagyon szeretem őt,de nem tudom,hogy állnèk hozzá,hisz még fiatal vagyok,és azért gyereket nevelni..szerintetek ilyen helyzetben mit lehet tenni? Félek attól is ha babánk lesz,őt jobban fogom szeretni..tanácsok? :(

2016. ápr. 18. 23:10
1 2 3 4 5
 21/41 anonim válasza:
83%
Tudod mi vagy kérdező? Egy buta naiv kislány. A 9 éves kislánynak nincs szüksége egy ilyen jellemtelen, sz@r apára és nincs szüksége egy 18 éves másik kislányra, aki kb. a nővére lehetne. Nagyon remélem, hogy a nagyszülőknél marad, ott hátha normális életvitelben és szeretetben tud felnőni, ha sajnos már az édesanyukájával nem tudott. Röviden ez a lényeg.
2016. ápr. 19. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
39%

Kerdezo, az, hogy szeretni fog - e a kislany, nem tudhatod, foleg, hogy meg nem is takalkoztatok. Vagy szeret majd vagy nem. Nem tudni, hogy baratsagos- e. Nemsoka kamaszodik, pont nehez kor.

Arra, ne torekedj, hogy a potanyja legyel, hisz mindketten gyerekek vagytok meg, inkabb nagyobb teso szerepet probalj betolteni.

Nehez ugy ez nagyon, de probaljatok meg.

2016. ápr. 19. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
03:50 Az apja mindennél,jobban szereti..Nem értem,hogy lehet ennyi rossz indulat,némelyik emberben..:/ A csajszinak nagyon is szúüksége van az apjára!!De mit is vártam,mikor ezt a kérdést itt feltettem..?! Hülye helyzet,tudom..De miért ne élhetne velünk?? Szerinted naív vagyok..egy buta kislány,eddig az apja azért harcolt,hogy vele lehessen!!Én megértem a te nézőpontodat is,de szerintem a gyereknek,az apja mellett a helye.Ez tény!!Várom a válaszokat
2016. ápr. 19. 05:44
 24/41 anonim ***** válasza:

Hát nem lesz egyszerű, az biztos. Ti most együtt éltek, vagy csak ez után tervezitek? Ha rögtön hármasban kezditek az új életet, nem lesz egyszerű. A gyereknek eleve nehéz lesz a nagyszülők helyett az apa ritmusahoz, stílusához szoknia és ha ehhez még egy idegen is hozzá jön... Próbálj meg nyitott lenni felé, ennyi egyenlőre elég lesz. Anya helyett inkább nővér, vagy jó barát. Mondjuk mindezek előtt a pároddal kell leulni és megbeszelni, ő mit vár el, te mit vársz el, hogyan és ki neveli majd a gyereket. Logikusan ha együtt éltek, mindkettőtöknek nevelni kell, de sokszor a szülő vagy teljesen atadja a gyeplot a partnernek -általában ilyenkor a férfinek van gyereke és majd neveli a nő - vagy nem engedi hogy az ő kis kincsét akár egy szóval is nevelni próbálja -ez még a nőknél jelenik meg általában.

Tehát a szabályok lefektetese először kettőtok között, aztán apa és a gyerek között, végül hármasban.

2016. ápr. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
75%

Tanácsot szeretnél??

Adok egyet!!!

Gyorsan szállj ki ebből a "kapcsolatból"!

Tudom,nagyon felnőttnek érzed magad,és te bármire képes vagy,de hidd el egyik sem igaz rád jelen pillanatban!

2016. ápr. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
59%
Hol van elhelyezve a kislány? Ki a gyámja? Mert ha a nagyszülőknél, akkor nem olyan egyszerű, hogy apuka gondol egyet és magához veszi. A felfüggesztésből gondolom valamilyen törvénysértést követett el, így még nehezebb lesz. Szüleid mit szólnak ehhez az egészhez?
2016. ápr. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Igen,felfüggesztése volt,most vannak meg azok a körülmények,hogy a kislány vele lehessen,3szobás albérlet,bejelentett munka..stb...velünk lakna a csajszi..
2016. ápr. 19. 07:36
 28/41 anonim ***** válasza:
"Felfüggesztése volt" - hát az biztos nem volt, mert azt nem szokás túlélni. Miért kapta azt a felgüggesztést, ha lehetünk indiszkrétek?
2016. ápr. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Ajjj,mi az a felfüggesztés???

A szülői felügyeleti jogát függesztette fel a bíróság vagy szabadságvesztésre ítélte és ennek a végrehajtását függesztették fel????

2016. ápr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
77%
Jah és a "csajszi" az te vagy,a 9 éves meg gyerek!
2016. ápr. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!