Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák ti hogyan öltöködtök...

Anyukák ti hogyan öltöködtök gyerekvállalás óta?

Figyelt kérdés

En ha felveszem az eddigi cuccaim, valahogy nem passzol a babakocsi mellé, mintha még tiniként öltöznék es nem is igényes pm egy leggings nike cipovel meg hosszu felsővel. De nem akarok szakadt farmereket sem hordani(csak azokat találok üzletekben) de élvasalt vászongatyák meg tul öregesek nekem.

Mondhatni nem találom önmagam


2016. máj. 3. 14:22
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
*pl
2016. máj. 3. 14:22
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ahogy addig. Nem a babakocsihoz öltözök.
2016. máj. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy korábban is. Az öltözködési stílusom nem változott a gyerek óta.
2016. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
26%

Én is így vagyok kicsit. :)

Én olyan vászonnadrágokat hordok, amik farmer szabásúak, vagy nagyon sztreccses farmert. Hozzá vmilyen felső + kardigán, kiskabát. Olyan, kicsit elegánsan. Topokat, nagyon rövid szoknyákat/nadrágokat nem horok nyáron, mert olyan oda nem illőnek gondolom(mármint kisgyerek/babkocsi) :) Babától függetlenül is. Felnőtt nő vagyok, nem tinilány.

Cipő:topánka, vászoncipő...

Táska: Vállon átdobós...

Egyébként, meg majd eggyé válsz a benne lévő anyukával. Akkor megtalálod újra magadat. :)

2016. máj. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van középút. Tele vannak a boltok farmerekkel, nem kell szakadtat venned, se élvasaltat. Farmert se kell, ha nem akarsz. Felsőkből is mindig találok magamra, a méretem nem változott. Gyerekek előtt is hasonlóan öltöztem, az ízlésem sem változott. Előtte sem vettem fel olyat, ami most vállalhatatlannak tartanék.
2016. máj. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt soha nem értettem.Attól,hogy valaki anya lesz,attól még ugyanaz az ember marad,mint előtte.Nem értem miért kéne megtagadni magad és beállni a tipikus konzervatív,anyukásan elegánsak sorába...

Én gyerekvállalás előtt is tornacipős,szakadt farmeres,pólós voltam és utána is az maradtam,és nem érdekelt,hogy éppen megy-e a metallicás pólóm a babakocsihoz vagy a gyerek jégvarázsos pólójához..

2016. máj. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Sima hétköznap: farmer az alap nálam, lehet találni nem szakadtot is. Póló, blézer vagy pulóver. Annyiban változott az öltözködésem, hogy kevesebb sötét színű ruhát veszek fel. Ha kicsi engedi, és van kedvem, akkor néha sminkelek is. Ha jobb idő lesz, akkor szoknyát is fogok felvenni.
2016. máj. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
71%
Úgy ahogy eddig, 21 évesen lettem anya,most 26 éves vagyok nemsokára kétszeres anya leszek,nem változtatok az eddigi stílusomon,fiatal vagyok úgy is öltözöm,nem vagyok a magassarkú híve se a miniszoknyáé, inkább olyan sportosan vagyok elegáns,biztos nem vennék fel élvasalt vászonnadrágot :-D
2016. máj. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
ugyanúgy ahogy eddig. szakadt farmereket mondjuk nem hordok, nem tudom hol vásárolsz én találok normálisakat is a boltokban :) sima farmer, mellé egyszerűbb trikók, ha elmegyünk valahová csinosabb blúz vagy ing. Arra meg teszek hogy mutatok a babakocsi mellett.
2016. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
98%

Én nem változtattam.

Előtte sem öltöztem úgy , mint egy 12 éves, utána sem.

Tele van a bolt nem szakadt farmerrel amúgy.

Én farmert hordok,meg pólót, vászoncipőt a játszóra. Amúgy meg farmer és csinosabb fölső.

2016. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!