Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák ti hogyan öltöködtök...

Anyukák ti hogyan öltöködtök gyerekvállalás óta?

Figyelt kérdés

En ha felveszem az eddigi cuccaim, valahogy nem passzol a babakocsi mellé, mintha még tiniként öltöznék es nem is igényes pm egy leggings nike cipovel meg hosszu felsővel. De nem akarok szakadt farmereket sem hordani(csak azokat találok üzletekben) de élvasalt vászongatyák meg tul öregesek nekem.

Mondhatni nem találom önmagam


2016. máj. 3. 14:22
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Ja igen, a Springfield kimaradt. Ott is szoktam vásárolni.
2016. máj. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Ejha! Kínaiban dolgoztam, de nem gondolom, hogy baj lenne az "értelmi képességemmel".

Bocsi Kérdező!

2016. máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
53%

Babakocsit tolok még, ugyanúgy öltözöm. Pl. ma így voltam: saru, világos szürke nadrág (ami farmernek tűnik, de nem az), passzos könyékig érő póló és erre rá egy bézs műbőr kabát.


Most megint van a boltokban vászongatya? nem is tudtam. 7.-ben hordtam olyat utoljára.:))

2016. máj. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Az öltözködési stílusom ugyanolyan széles skálán mozog gyerekvállalás után is, mint előtte. Ha olyan alkalom akad, akkor felveszem a magassarkút, alkalmi fekete nadrágot, blúzt, blézert. De van olyan is, hogy a közeli parkba Nike edzőcipőben (ráadásul neon színű, juj!), mesefigurás pulóverben megyek ki. Kit érdekel mit gondolnak?:)

Viselj azt, amiben jól érzed magad.

2016. máj. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

(Majdnem) ugyanúgy. Annyi változott csak, hogy szerencsétlenségemre nőtt egy számot a lábam (hosszra és szélességre is változott), így most csak a futócipőm kényelmes, a minőségi bőrcipőim szorítanak.

El kellene mennem vásárolni. Eddig reménykedtem, hogy ez is "visszaalakul", de 8 hónap után talán elfelejthetem.

Ma farmer, hosszú ujjú póló és egy nagy, pillangós kendő volt a nyakamban (mindehhez a nem túl odaillő sportcipő, de tojom le).


Egyébként babaarcom van 30 felett is, de soha nem bántak velem lekezelően akkor se, ha erre "ráerősítettem" egy sportos szereléssel. Minden a fellépésen múlik.

2016. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Én ilyesmi stílusban nyomtam gyerek előtt is meg gyerekkel is, mint a belinkelt képeken. Laza és nőies, nagyon a magaménak érzem.
2016. máj. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
*mint a 30-as által belinkelt
2016. máj. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

óhh, a fenébe...


*20-as által belinkelt képeken


Csak összejön végre.

2016. máj. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Én a C&A-ban szoktam farmert vásárolni (pl. Jessica sima bő szárú klasszikus fazon), és ha Budapest környéki vagy, akkor Biatorbágyon az outletben vagy egy Mustang outlet, ott is jó gatyák szoktak lenni.
2016. máj. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Mint előtte, mondjuk méretre nem is változtam.


Elsősorban nadrágból slacks, palazzo, treggings. Könnyű blúzok, kényelmes de csinos felsők, elsősorban fekete,szürke,bézs,púder,sötétzöld,sötétkék színek. Elsősorban Mangóból, Zarából várásolok még mindig, kisebb részben H&M vagy Forever 21.


Amúgy a treggingset csak ajánlani tudom, érzésre, kinézetre olyan mint egy nadrág (csak nincs rajta zipzár, de pl. zseb van), kényelemre pedig mint egy vastagabb leggings.

2016. máj. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!