Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák ti hogyan öltöködtök...

Anyukák ti hogyan öltöködtök gyerekvállalás óta?

Figyelt kérdés

En ha felveszem az eddigi cuccaim, valahogy nem passzol a babakocsi mellé, mintha még tiniként öltöznék es nem is igényes pm egy leggings nike cipovel meg hosszu felsővel. De nem akarok szakadt farmereket sem hordani(csak azokat találok üzletekben) de élvasalt vászongatyák meg tul öregesek nekem.

Mondhatni nem találom önmagam


2016. máj. 3. 14:22
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

"leggings nike cipovel meg hosszu felsővel"

Ezzel pl. mi a baj?

Mondjuk én nem hordok leggings-t, de ahogy elnézem, elég sokan hordják. Egy hosszú felsővel és pl. egy slip on cipővel laza és csinos, pont amennyire kell.


Amúgy az én öltözködésem annyiban változott az elmúlt 10 évben, amióta anya vagyok, hogy már nem lóg ki a hasam mindenből :)

Imádom a szűk farmerokat, nadrágokat, ezeket szinte bármivel fel lehet venni és lehet dögös egy magas sarkú cipővel vagy kényelmes egy lapossal.

A chino nadrággal is így vagyok, amúgy az jellemzően vászon és tök trendi, ugyancsak bármivel fel lehet venni.

A blézer is ilyen, egy jó fazon valamilyen semleges színben egyből elegánsabbá tesz bármilyen szettet.


Az egyik válaszoló nagyon jó összeállításokat linkelt be, én is hasonló stílusban öltözködöm (lazán nőies vagy sportosan elegáns, mittudomén) :)

2016. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!