Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák ti hogyan öltöködtök...

Anyukák ti hogyan öltöködtök gyerekvállalás óta?

Figyelt kérdés

En ha felveszem az eddigi cuccaim, valahogy nem passzol a babakocsi mellé, mintha még tiniként öltöznék es nem is igényes pm egy leggings nike cipovel meg hosszu felsővel. De nem akarok szakadt farmereket sem hordani(csak azokat találok üzletekben) de élvasalt vászongatyák meg tul öregesek nekem.

Mondhatni nem találom önmagam


2016. máj. 3. 14:22
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Csak mert én sokszor érzem azt hogy lekezelnek.

Fölényes eladók, beszólogatos munkások mindezt babakocsival a kezemben..

Szeretnék több tiszteletet, amit erdekes megkapok, ha épp vasalt ingben vonulok..(ugrálnak körülöttem kiszolgálni stb)

A legtöbbet hordott kabátom derékig erő fekete, abba jartam diszkoba is...es nem lehet kapni hasonlo passzos es egyszerre kényelmes kabatot mint azt, ezert hordom még mindig...

2016. máj. 3. 14:37
 12/31 anonim ***** válasza:
87%
Én 30 vagyok, ugyanúgy öltözöm, ahogy eddig. Farmer, póló, bőrdzseki, vászoncipő stb, de vannak elegánsabb darabjaim is. Sőt, szakadt farmerom is van, de nem nagyon érdekel, hogy nem illik bele az anyuka-jelmeztárba. Amúgyis 22-nek nézek ki, szóval az már nem oszt, nem szoroz, ha úgy is öltözöm :)
2016. máj. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Milyen boltokban találtok ti normális farmert?
2016. máj. 3. 14:38
 14/31 anonim ***** válasza:
83%

12-es vagyok

Aki meg lekezel, annak a legjobb modoromat elővéve olyan intelligensen reagálok, hogy általában elszégyelli magát. Én szeretek rácáfolni az előítéletekre.

Farmert általában Mango, Zara, Bershka üzletekben veszek, tény, hogy most nagyon túlsúlyban vannak a szaggatott darabok, de a basic nadrágok közül válogass, ott biztos találsz visszafogottabbat!

2016. máj. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

[link]


7 es vagyok. Az 5-ös és a 8-as kép ami hozzám legközelebb áll. Szerintem nagyon jó összeállítások.

2016. máj. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
16%

ha tiszteletet szeretnél olyan boltba menj ahol nem szakadt farmert árulnak :D

a kínaiban lenézik az embert persze...mert pont annyi az értelmi képességük az eladóknak...ugyanez elmondható jó pár fast fashion márkáról...


hogy hova menj az jó kérdés. Springfield, Zara, ott midnig normálisak voltak velem az eladók, de pl a Mark&Spencerbe biztos nem fogsz szakadt farmert venni. mondjuk nem is 3000 ft..

de én rájöttem hogy azért egy normális farmer 4-5 évig jó, egy 5000 Ft-osnak meg 2 éven belül kikopik a lába között.

2016. máj. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
73%
Ugyanúgy mint előtte
2016. máj. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Én a h&m-ben vettem farmereket.

35 vagyok. A méretem nem változott, viszont szoptatok és nem padon ülős anyuka vagyok a játszótéren. A szoptatás miatt más típusú (dekoltáltabb) fölsőket hordok.

A nagyon drága ruháimat elraktam a magassarkú cipőimmel együtt. Ez utóbbi hiányzik nagyon.

2016. máj. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
26%

Nem kell foglalkozni mással.

Attól h anya vagy még nő is!

Én általába sportcipő ,valami csinossabb felső ,farmernadrág ,farmerjeki v börkabi. Van h magassarkút veszek. Vagy nyáron valami csinos ruhát ,rövid farmemrnacit.

N24,lányom 17honapos.

2016. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, itt van egy kis ihlet. :)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


A kiegészítőket mondjuk nem szoktam túlzásba vinni, fülbevalót nem is tudok hordani.


Valami egyszerű hosszú nadrág (farmer, vagy bézs), rövidnadrág esetén barna vagy sötétkék (nem farmer). Cipőnek mindenképpen lapos talpú (régebben bírtam a magasat, ma már nem igazán). Egyszerű balerina, vagy sarú, hűvösebb időben csizma, zárt cipő. Felsőnek pedig valami csinosabb, laza szabású. Ha az öltözék engedi, akkor nem pulcsit, hanem blézert veszek fel hozzá, illetve van egy állandó nyakláncom, gyűrűm, órám, ami mindenhez passzol.


A cipőt általában a CCC-ben veszem, a nagyon alap ruháimat a H&M-ben (tipikusan farmer, egyszínű ujjatlan), a csinosabb felsőimet pedig a Stradivarius, Orsay, Promod üzletekben, illetve van felsőm még a Cropp-ból és a Decathlonból is.


Ezek egyszerűek, csinosak. Ilyen stílusban (ékszerek nélkül) öltözködtem korábban és gyerekvállalás után sem változott.

2016. máj. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!