Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lemondani egy...

Hogyan lehet lemondani egy gyerekről?

Figyelt kérdés
Hova forduljak..Biróság nem foglalkozik vele..

2016. jún. 20. 06:29
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:

Röviden:

4gyermekem van elváltam.Anno nálam anyánál helyezték el a gyerekeket.Majd anyám kitalálta költözek oda hozzá..Utána elzavart..egyedül kisebbik leányomat tudtam elhozni..A többi anyám magánál tartotta.nem engedte lássam őket.Szerettem volna mindegyik gyerekemet magamhoz visszakapni.De a szemét biróság másik 3gyereket volt férjemnél helyezte el,aki nem dolgozik.Hiába mondtam biróságon nem tudok dolgozni járni legalább fiamat kapjam vissza.de nem foglalkoznak vele.oldjam meg.kérlek segitsetek mit csináljak.Volt ferjem aki szomszédom egesznap otthon nem vigyazz leányra,inkább még elis zavarja.Anyám is szemét ő se vigyázz rá.Összefogtak ellenem.Segitsetek.mit tegyek?

2016. jún. 20. 06:36
 2/38 A kérdező kommentje:
Léci segitsetek senki nem dolgozik ebböl a családbol.Se anyám.se volt férjem.
2016. jún. 20. 06:37
 3/38 A kérdező kommentje:
Lécives segitsetek se a gyámügy se a biróság nem foglalkozik velem.hova forduljak?Szeretnék dolgozni járni.
2016. jún. 20. 06:40
 4/38 anonim ***** válasza:
93%
Mi tart vissza? Dolgozz.
2016. jún. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a katyvaszból azt se tudom, mit akarsz. Először lemondani, aztán magadhoz venni. Ahol egy munkanélküli apa kap 3 gyereket, ott az anyával bajok vannak.
2016. jún. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
93%

Miért nem tudsz dolgozni? Mivel indokolta a bíróság, hogy az apánál helyezik el a gyerekeket?

Tényleg nagy katyvasz az egész!

2016. jún. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Leirtam érthetően.Szeretem volna vissza kapni .De a biróság a volt férjemnél helyezte el 3-at.Igy bele törödtem.A kisebbik leányom velem van.Aki 8éves.Ö fél egyedül sötétben.Mosmárt szeretném ha őt is volt férjemnél helyeznék el.De hiába fordultam segitségért nem segitett biróság.Szeretnék dolgozni járni,szivessen fizetek gyerektartást is.
2016. jún. 20. 06:50
 8/38 A kérdező kommentje:

Leirom érthetően 8éves leányom.Fél sötétben Rádássul ha beteg véletlen nem hagyhatom főleg egyedül...Ki az aki állandoan egyedül hagyna egy 8évesgyerek??

Ebben mi nem érthető?

2016. jún. 20. 06:53
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

4gyermekem van elváltam.

Anno nálam anyánál helyezték el a gyerekeket.

Majd anyám kitalálta költözek oda hozzá..

Utána elzavart..

egyedül kisebbik leányomat tudtam elhozni..

A többi anyám magánál tartotta.nem engedte lássam őket.

Szerettem volna mindegyik gyerekemet magamhoz visszakapni

biróság másik 3gyereket volt férjemnél helyezte el,

aki nem dolgozik.

Hiába mondtam biróságon nem tudok dolgozni járni legalább fiamat kapjam vissza.

de nem foglalkoznak vele.oldjam meg

segitsetek mit csináljak


.Volt ferjem aki szomszédom egesznap otthon nem vigyazz leányra,inkább még elis zavarja.

Anyám is szemét ő se vigyázz rá.Összefogtak ellenem.Segitsetek.mit tegyek?


Ez neked érthető. Ok.


Az egész megfogalmazása arra utál, hogy ez egy kamu kérdés.

4 gyerekes anyuka aki így ír...hogyne

2016. jún. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Sajnos igaz.

Bocsi az irásért.

Te mit tennél akkor helyembe?

Birósághoz,gyámügyhöz nem fordulhatok

Itt nem csak aról van szó vigyázzni rá,ha beteg elvinni orvoshoz stb..Hiába kértem biróságot értsék meg nem tudom egyedül megoldani,adják vissza nagylányomat meg a kisebbik fiamat.Kinevetek.Kisebbik fiam tudna rá vigyázzni ..

2016. jún. 20. 07:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!