Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lemondani egy...

Hogyan lehet lemondani egy gyerekről?

Figyelt kérdés
Hova forduljak..Biróság nem foglalkozik vele..

2016. jún. 20. 06:29
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Miért ilyen szemetek biróságon?Azzal se foglalkoznak ha valaki éhen hal?De gyámügy se külöm.
2016. jún. 20. 07:18
 12/38 A kérdező kommentje:
Még annyit azért ,hogy volt férjemnek ne kelljen dolgoznia,az ujj nővel tudjon foglalkozni,azt ugye kell neki pénz,családi stb...Sőt még a tesoja se külömb annak is még gyereket is adtak.A.Tesoja se dolgozik sehol.Azt kajára nincs pénzük.Ez komoly.Miért ilyen gyerek kinzok a biróságon és gyámügyön??
2016. jún. 20. 07:21
 13/38 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kérdező. Szedd össze magad és fogalmazd meg normálisan a kérdésed. Semmit nem lehet érteni abból amit összehordasz.

Ha segítséget szeretnél írj érthetően, akár tegyél fel egy új értelmesen megfogalmazott kérdést mert ezt a hablatyot garantáltan töröltetni fogják, mivel értelmetlen és érthetetlen amit írsz.

2016. jún. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
91%

Azért akarod az apánál elhelyezni a gyerekeidet, mert a 8 éves lányod fél a sötétben??? És ezért nem tudsz dolgozni? Mi közöd a sógorodhoz?

Vagy mi van? Mit szeretnél? Írd le normálisan, mert nincs ember, aki megértené!

2016. jún. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

Én leirtam érthetően.

Lehet nagyon fiatal vagy ,hogy nem érted.

2016. jún. 20. 07:58
 16/38 anonim ***** válasza:
92%
Én nem vagyok nagyon fiatal. Te hány éves vagy, kedves Kérdező?
2016. jún. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
95%
Ha jól értem, te nem is azért szeretnéd visszakapni a nagyobb gyermekeid, mert szereted őket, és hiányoznak, hanem, hogy legyen ki vigyázzon a kicsire! Hát gratulálok!!
2016. jún. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
83%
Szóval dolgozál, de a lányod mellett nem lehet, ezért őt is lepasszolnád az apának, aki szintén nem dolgozik?
2016. jún. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
94%

En többször elolvasva mar értem.

Azért nem fogja a "szemet" gyámügy visszaadni neked a másik két gyereked, hogy vigyázzon a kisebb gyerekedre, amíg te elmész dolgozni. Hány éves a két nagyobb gyerek?

Az meg egy dolog, hogy fel a gyerek a sötétben, nem kell egyedül hagyni. Gondolom ez is ugy derült ki, hogy próbáltad öt egyedül hagyni.

Ha nem fogadja be egyik sem (mama, apa) akkor állami gondozásba kell hogy add. Más választásod nincs, mert ha nem dolgozol, melletted éhen hal. Vagy most miből éltek?

2016. jún. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
93%
csak szegény gyerekeket sajnálom,hogy ilyen szüleik vannak :(
2016. jún. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!