Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lemondani egy...

Hogyan lehet lemondani egy gyerekről?

Figyelt kérdés
Hova forduljak..Biróság nem foglalkozik vele..

2016. jún. 20. 06:29
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
76%
😂😂😂😂
2016. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj de az a fő kérdésed, hogy "hogyan lehet lemondani egy gyerekről" de itt mégis azon hisztizel, hogy a többi miért nincsen veled? Vigyázónak nem fogják neked odaadni őket...mellesleg miert nem tudsz elmenni dolgozni?? A gyerek nem jár iskolába? Te csak sötétben akarsz/tudsz dolgozni?? Nem itt a hülye mindenki, hanem te nem tudsz feltenni egy egyszerű kérdést, sem pedig fogalmazni.
2016. jún. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Gyanús,hogy ma valaki azzal szórakozik,hogy kamu kérdéseket ír ki.Ez ma már a 3. teljesen abszurd kérdés amit kiírva láttam ebben a ketagóriában...
2016. jún. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
57%

Na végre, hogy sikerült értelmesen leírni, ehhez csak három oldalra volt szükség. Elsőre nem lehetett volna így?

Már csak azt mondd meg, miért nem tudsz egy 8 éves gyerek mellett dolgozni? Nekem is ennyi idős a nagyobbik gyerekem, és amíg meg nem született az öccse (4 hónapja), addig simán dolgoztam mellette. Tudom, hogy most nyári szünet van, de nyári szünet után ugyanúgy tudsz dolgozni, mint akárki más, ne ebbe a két és fél hónapba akarj belehalni, eddig sem zavart, hogy nem dolgozol. De ha annyira sürgős, akkor nyári napközi mindenhol van, és akkor felügyelnek rá napközben.

2016. jún. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
34-es: Te hol látod az értelmes leírást?
2016. jún. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
HAJNALI 4-kor vagy fél ötkor hova rakjam?olyankor nincs nyitva semmi!!!
2016. jún. 21. 20:04
 37/38 anonim ***** válasza:
55%
Akkor kár volt szülni...most esett le,hogy egy gyereket nem lehet éjszaka egyedül hagyni vagy mi???
2016. jún. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Költőnő? ***** válasza:
53%
Úristen.
2016. jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!