Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lemondani egy...

Hogyan lehet lemondani egy gyerekről?

Figyelt kérdés
Hova forduljak..Biróság nem foglalkozik vele..

2016. jún. 20. 06:29
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
87%

Na jó, kérdező, akkor játsszuk most azt, hogy nem próbálsz meg egy sokrétű történetet elmesélni, hanem egyszerű mondatokban válaszolsz egyszerű kérdésekre, hogy kiderüljön, mit akarsz.


A legfontosabb kérdés: Mit szeretnél, hová kerüljön a négy gyerek?


Először ezt mondd meg, utána lehet érdemben beszélni bármi másról, mert egyelőre ez sem tiszta.

2016. jún. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
90%
Az írása alapján nagy valószínűséggel mentálisan instabil, ez megmagyarázza azt is, hogy miért máshol helyezték el a gyerekeket. Bár azt nem értem, hogy a 8 éves miért maradhatott vele.
2016. jún. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
76%
23-as, ez egyszerű, a legkisebb érzelmileg még zsarolható, jobban kötődik az anyahoz, könnyebb elvinni bármilyen kitalált szöveggel, stb. Egy nagyobb gyereket mar nem olyan könnyű.
2016. jún. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
61%

#10 vagyok.

Mint mondtam ez 110% hogy kamu kérdés...

Uh jelentsétek és ne idegesítsétek ezzel magatokat.

2016. jún. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

Nem értitek Biróság semmivel nem foglalkozik!!!

Ugy látszik azé gyerek aki magánál tartsa!!!Anyámról beszélek Sajnoshiába van tanum saját gyerekeimhez nem engednek be...

Semmit nem néznek ki miből él semmit!!!Elég baj ez én is ő miattuknem láthatom amásik gyerekeimet.

2016. jún. 20. 11:35
 26/38 Költőnő? ***** válasza:
92%
Úristen.
2016. jún. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
76%

Az eszem megáll, itt vekengsz, hogy nem láthatod őket, mikor arra készülsz, hogy a lányodat is nekik add?

Ha ez igaz, akkor egyébként ne aggódj, hamarosan elveszik tőled úgyis :(

2016. jún. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
79%
Cseszdmeg, mi a fenét akarsz? Még mindig nem lehet érteni! Szidod a bíróságot, anyádat, a volt férjedet, de azt nem vagy képes leírni, hogy mit akarsz. És neked négy gyereked van? Megkérdeztem normálisan, de képtelen voltál rá válaszolni: mit szeretnél, melyik gyerek hol legyen? Ezt eddig képtelen voltál érthetően elmondani. Egyszer azt írod, hogy menjen a legkisebb is a férjedhez, egyszer meg azt, hogy szemét a bíróság, mert nem adja oda a többi gyereket neked. Neked nincs véletlenül gondnokod? Mert szerintem kellene.
2016. jún. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

Ti nem értitek

Szerettem volna mind velem lenne,,mind 4,de a biróság ugy döntött a volt férjemnél helyezi el 3-at.Én ez ellen tenni nem tudok.De közben anyámnál vannak,aki nem engedi ,hogy lássam őket.De a legkisebbik gyermekem velem van.Aki miatt dolgozni nem tudok.Ezen mit nem lehet érteni?Ha ezt valaki nem érti az nagyon sajnálom.

2016. jún. 20. 12:42
 30/38 anonim ***** válasza:
96%

Mosmárt szeretném ha őt is volt férjemnél helyeznék el.De hiába fordultam segitségért nem segitett biróság.Szeretnék dolgozni járni,szivessen fizetek gyerektartást is.


?????????????????????

2016. jún. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!