Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan lánynevek, amiket...

Olyan lánynevek, amiket tényleg nem hallani sehol?

Figyelt kérdés
Tudtok ajánlani olyan oldalt, ahol olyan neveket találok, amik tényleg ritkák? Olyan mérges vagyok, mert eddig amit kitaláltam, akkor még alig volt olyan gyerek, de mire megszületett és annyi idős lett, hogy lementünk játszóra, minden második kisgyereknek az volt a neve, milyen nemzetiségű nevek közt bogarásszak, hogy ne fussak össze ilyennel nagyon?
2016. júl. 27. 16:44
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Ez aranyos, én sem hallottam még! Nálunk is így van, én mondok 10 nevet, abból jó esetben tetszik neki egy!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
2016. júl. 27. 18:36
 12/23 anonim ***** válasza:

én bölcsben vagyok, így azért eléggé látom a neveket, vagy legalábbis a gyakori nevekkel ugye találkozom, de vannak megdöbbentő nevű gyerekeim is persze :)

Kíra, Kiara 2007-2008-ban volt tucatnév, ugye most 4-5 éve az Anna, Johanna, Panna, Hanna, és hasonló nevek vannak. idén sok Szofi, Natasa és Zselyke van és ezek mellett a Réka, Nóra, Flóra, Emma mindig van :)

szerintem is a Lívia tipikusan olyan név ami simán lehet felkapott még :) de mondjuk egy Franciska vagy Zsanett nem biztos, hogy visszajön a divatba és mondjuk nekem ezek a nagy kedvenceim :)

2016. júl. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
A Zsanett szép, csak mivel "cs" a családnevünk utolsó betűje, így a "zs"-vel kezdődő nevek eléggé megnehezítené a kiejtést. Amúgy a Kira lányom 2005-ös.... :D:D:D engem utánoztak! Viccelek.
2016. júl. 27. 20:02
 14/23 anonim ***** válasza:
Nekem a Szonja, Heléna, Izabella nevek tetszenek nagyon. Nem mondanám, hogy gyakran találkozom ezen nevek hordozóival. Esetleg Olívia?
2016. júl. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Lorna, Hedvig, Mikolt, Ajsa, Áfonya, Gesztenye, Vilja, Villő, Ágota, Irén, Matild, Edit, Diána, Szidónia, Klementina, Karolina, Georgina, Krisztina, Jolán, Janka, Lenke, Titánia, Tiana, Emőke
2016. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

14.:a tesómék babája Szonja,10 hónapos....

Kérdező:a Külikki-t biztos nem hallod gyakran....viccet félre téve:ami ma ritka,holnap már gyakori lesz,és fordítva.Nekem van Áron nevű fiam,anno,amikor kapta(a 90'-es évek elején)ritka volt,mint a fehér holló.Ma meg?!Ám ez engem cseppet sem avar/érdekel,ma is ezt a nevet adnám.A 2 kisebb gyerekünknek is klassz neve van-szerintem-a fiú név ma már elég gyakori,a lányé is kezd elterjedni.

2016. júl. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
A 16. vagyok.Bocsi,rosszul írtam:Küllikki.
2016. júl. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Hát igen. Kb a csúnya nevek maradnak csak a ritkák. Bár kinek mi a csúnya... valaki a Gizellára mondja, hogy ronda, helyette meg a Jolánt ajánlja, szerintem az utóbbi sokkal csúnyább. Egyébként többen írtátok az Izabellát, tetszik, de már most kezdik felkapni. Nem baj, majd kitalálunk valamit, van elég időnk. Azért köszi, van pár jó tipp!
2016. júl. 28. 07:20
 19/23 anonim ***** válasza:
Tíria, Tercia, Gitta, Szávitri, Szeréna, Zera, Antónia...
2016. júl. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Az utónévkönyveb "szórványos" és "egyedi" jelöléssel ellátott nevek más viselőivel aligha fogsz találkozni. Ha neked ez tetszik.
2016. júl. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!