Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan lánynevek, amiket...

Olyan lánynevek, amiket tényleg nem hallani sehol?

Figyelt kérdés
Tudtok ajánlani olyan oldalt, ahol olyan neveket találok, amik tényleg ritkák? Olyan mérges vagyok, mert eddig amit kitaláltam, akkor még alig volt olyan gyerek, de mire megszületett és annyi idős lett, hogy lementünk játszóra, minden második kisgyereknek az volt a neve, milyen nemzetiségű nevek közt bogarásszak, hogy ne fussak össze ilyennel nagyon?
2016. júl. 27. 16:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

valóban nehéz olyat találni, ami tetszik is és nincs belőle 20 a játszón... nekem a Zselyke nagyon sokáig favorit név volt (előtte a Lili és a Jázmin), egy Wass Albert műből, de mióta ezt kapta Berki kislánya, minden 3. lány Zselyke...


Amit végül választottunk egy régi magyar név, én még nem találkoztam ilyen nevű gyerekkel és felnőttel sem.

2016. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
32%
Dusmáta, Szerafina, Emerencia, Emília, Hedvig, Heléna, Rozina, Marietta, Zilia,
2016. júl. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Hanga, Hédi, Mia, Nina, Tessza, Lea, Karina, Leonóra, Leontina, Valéria, Melánia, Szibilla, Szimóna, Szeréna, Elena, Elina, szerintem ezek nem gyakoriak.
2016. aug. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!