Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti vállalnátok így gyereket...

Ti vállalnátok így gyereket 24 évesen?

Figyelt kérdés

Férjem szüleinél lakunk,mindketten rendelkezünk jövedelemmel ( minimálbér) így ketten kb 150-160 ezret keresünk.

Sajnos, jobb helyet nem találnánk később sem, mert erre csak sajnos ilyen fizető helyek vannak.. :(

Kb. 30 ezret adunk be rezsire + 16 ezer a telefon számlánk. Ezen kivül nem igazán költünk, hanem spórolunk.

Van lekötött pénzünk ( 1,1 m Ft), és betéti számlán is van egy kis megtakarítás.

Két éve vagyunk házasok, és már nagyon szeretnénk egy babát.. :) De tanácstalan vagyok egy kicsit.

Ti így bevállalnátok? :)



2016. júl. 27. 17:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
53%
20-as, ez mikor volt? 40 éve volt ennyi egy lakás. Ma egy jobb környéken lévő garázs többe kerül.
2016. júl. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
16%

Óóó, simán van olyan város, ahol ennyiért lehet lakást kapni, csak ott a kutya nem akar lakni, mert annyira nincs munkalehetőség. Én megyeszékhelyen lakom, itt egy másfeles lakás 6-7 millió, esetleg a lepukkantabb környékeken 5. Nagyobb, 2.5-3 szobás panel 7-8 millióról indul. Szomszédos kisvárosban (innen kb. 30 perc távolsági busszal), ami egykor bányászváros volt, amíg meg nem szűnt a bánya, ott tényleg lehet 2-3 millióért is lakást venni, de ember nincs, aki oda akarna menni, kivéve azon keveseket, akik ott dolgoznak, de azok is csak a közalkalmazottak, ottani tanárok, óvónők, rendőrök, kórházi dolgozók, stb. Egyébként eléggé el van gettósodva a város. Én pl. gyereket nevelni nem költöznék oda.

Szóval ott, ahol ennyiért lehet lakást venni, ott valami gáz van, esetleg több dolog is. Vagy a település olyan, vagy maga a lakás.

2016. júl. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

20as vagyok, csókoltatom az összes lepontozót, gondolom minden város ingatlanáraival tisztában vagytok :)

1,5 éve vettük a lakást, Baranya megye, férjem itt dolgozik, átlag 300e-t keres, én 20km-el arrébb, közalkalmazotti bértábla alapján 112000ft-ot kapok. Amit a kérdezőék keresnek az mindenhol minimálbér, minimálbéres állást meg azért bármelyik város 20-30km-es körzetében találni.

Annyira gyerekes ez a pontozás, azért, mert te még nem hallottál ilyet, nem azt jelenti, hogy nem is létezik, mellesleg mi érdekem lenne ilyenben ferdíteni???

Sokeszű banda...

2016. aug. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én híve vagyok a többgenerációs családoknak, és velem könnyű kijönni, megértő vagyok.

Igen, nem várnék én sem.

2016. aug. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!