Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi volt kettőtök keresete...

Mennyi volt kettőtök keresete amikor eldöntöttétek, hogy jöhet a baba?

Figyelt kérdés
2016. aug. 1. 12:48
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Azóta jobban éltek, azaz változtak az anyagi körülményeitek, vagy rosszabbul? Mennyire befolyásolta az addigi életszínvonalatokat a baba érkezése?
2016. aug. 1. 12:50
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
még csak a kérdés első felére tudok válaszolni, most fog születni. Az én keresetem 112,000ft közalkalmazotti bértábla alapján, férjem átlag 300e-t keres, van, hogy 220at de van, hogy 420at, változó. Közel 1M megtakarításunk van, hiteles lakás, saját autó. Jól élünk, nekünk megfelel. Maximum az ő bére fog nőni, az én végzettségemmel közalkalmazottként sosem fogok vagyonokat keresni sajnos... (szociális munkás vagyok).
2016. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%
Mi ketten keresünk a férjemmel 180e ft-t… és jön a baba :)
2016. aug. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
63%

300.000 volt osszesen, nincs hitel. A Csedem magasabb volt a fizumnal, mert ugy jottek ki pont az evvegi munkaim, amibol vegul szamoltak. Csed ota itthonrol melozom, szoval gyed+fizu+csp. Osszessegeben a gyerek harom eves koraig tobb lesz a jovedelmunk, mint elotte volt.


3 even belul akarunk uj lakast venni, igy nem nagyon elunk nagy labon, mert nagyon sporolunk, hogy osszejojjon.

2016. aug. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
69%
Kb 400 ezret keresünk ketten (van, hogy többet), a baba után ez kevesebb lesz valamivel, mivel magas a bérem. Albérletben vagyunk egyelőre (nekünk jó így most).
2016. aug. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

6 éves a lánykánk. Amikor terhes lettem, kb. 250 e körüli volt kettőnk keresete, hitelünk nem volt, saját házban élünk.


Most kb. 350 000 Ft kettőnk keresete. Két kocsink van, az egyik 22, másik 11 éves, ugyanúgy élünk mint éltünk. Szülés előtt én BKV-ztam.

2016. aug. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%

17 éve, mindkettőnké minimálbér volt. Az összegre nem emlékszem.

De a férjemnek általában volt sok plusz pénze.

Azóta van 3 gyermek, már mindketten dolgozunk természetesen, és öten bőven kijövünk kb. 400.000 Ft-ból. Saját családi ház, 2 autó.

2016. aug. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
79%
Mind a ketten dolgoztunk amikor kopogtatott a gólya, nem terveztük a babát, így nem ez alapján döntöttünk. Nagyon örülünk neki, de az igaz, hogy jobban oda kell figyelni, hogy mire mennyit költünk.
2016. aug. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
80%
Kb 380 volt az össz a baba érkezésekor, most valamivel több mert kapott fizetés emelést a férjem, szóval jobban élünk most mint a baba előtt, van sajat kocsink, szép házat bérlünk, van megtakarításunk.
2016. aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%
Szintén 6 éve, akkor olyan nettó 260 körül volt kettőnk keresete, ebből a páromé nettó 200 volt, most kb 150-ből élünk 3-an, jelenleg rosszabbul élünk, de nem a gyerek miatt. A munkahelyem megszűnt, azóta, ha van közmunka, akkor közmunkázom, most épp nincs hol, párom munkahelyet váltott, sajnos nem úgy jött össze neki, mint elgondolta, azért még bízom benne, hogy egyszer jobbra fordulnak a dolgok. Szerencsére hitelünk nincs.
2016. aug. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!