Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyaként hogy éljem ezt túl?

Anyaként hogy éljem ezt túl?

Figyelt kérdés

Nekem annyira elegem van! :(

Október óta felborult az életem. Újra jól akarok lenni! :(

Először napokig tartó hányingerem volt. Ezért gyomor tükrözés és hasi uh volt. Minden rendben volt. Majd a hányinger mellé jött a torok szorítás. Fül orr gégészeten is minden ok. A hányinger elmúlásával jött a mellkasi nyomás. A torok szorítás is elmúlt maradt a mellkas nyomás... Voltam mellkasi röntgenen, 10nél több EKG, kardiológiai vizsgálat, vérvételek, neurológiai és endokrinológiai vizsgálatok is megvoltak. Pszichiáternél is voltam. Pánik beteg nem vagyok, a rosszullétek napokig eltartanak, utána hetekig jó vagyok. Míg vannak a tünetek sírok egyfolytában mert már nem bírom. Mi bajom?? A doki szerint lelki eredetű, stressz, fáradság(4 éve nincs egy átaludott éjszakám sem), bezártság(nem járok el sehova). Van két gyönyörű fiam de nem vagyok jó anyukájuk emiatt a szar miatt. Jól akarok lenni:(

Nem akarom ezt :(

Boldog akarok lenni :(

Annyi gyógynövényes szart kipróbáltam már de semmi. :(

23 éves vagyok.. Nem lehet, hogy így éljek.. Barátokat akarok(mert egy sincs), szabad időt(nincs időm magamra, semmit sem teszek magamért), boldogságot a gyerekeknek és magamnak! Mi bajom? Depresszió? Vagy kiégés? Vagy szimplán túl sok nekem ez a z egesz? Ha nagyobbak lesznek a gyerekek jobb lesz?


2016. aug. 7. 11:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Borsod megyében lakok. Segít a párom amennyit tud. Gyerekekkel nem igazán. Velük én csinálok mindent. De főz ha kell, a kerti munkát is megcsinálja ha ideje engedni. Sokat dolgozik. De az igazat megvallva én csinálok mindent. Ő csak akkor ha kedve van vagy nem fáradt.

Játszótérre természetesen viszem őket meg ilyen helyekre de többnyire egyedül ülök míg ők játszanak.

2016. aug. 7. 12:44
 12/14 anonim ***** válasza:

Nalunk a családsegitő pszichiáter jelszava hogy arra kell koncentrálni ami van, a jo dolgokat észrevenni és azoknak örülni, mert az épit es magával vonja a boldogságot, de a rosszakra irányulo figyelem egyre csak mélyebbre fog huzni.


Szoval döntes kérdése mert a lélek kihat a testre a test meg a lélekre.

2016. aug. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
65%

Persze, h boldogtalan vagy, 18 évesen lettél terhes. Egy tizenévesenk nem az a dolga, h anya legyen, hanem az, h megismerje a világot, tanuljon, olvasson, szórakozzon, megtanulja eltartani magát, munkatapasztalatot szerezzen, kapcsoaltokat építsen.


Én is depis lennék, ha így alakult volna az életem és lehet jönni, a két szép gyerek kárpótol szöveggel, mert nem kárpótol. Itt a bizonyíték. Sok örömet adnak, de az elvesztett, kihagyott dolgokat nem tudják megadni.



Újra kell tervezned az életed.

2016. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
80%

Amikor a harmadik gyerekem volt csecsemő, én is voltam ilyen helyzetben. Nekem az volt a tunetem, hogy annyira szedultem, a fejemet sem tudtam mozgatni hányás nélkül.

Minden negatív volt, semmi bajom nem volt fizikailag.

A szervezetem olyan fáradt volt, hogy ezzel a tunettel "kényszerített" fekvésre.

Változtatni kell az életeden! Nekem sok olyan kismamás barátnőm volt, akikkel csak addig tartott a kapcsolat, amíg sorstársak voltunk. Akkor viszont létfontosságúak voltak ezek a kapcsolatok.

Nagyon fiatal vagy még, csak most kellene kezdened az életed ...

2016. aug. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!