Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek van igaza? Többi lent.

Kinek van igaza? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy kislányom, aki most lesz elsö osztályos a suliban. Imádja a Minnie-s cuccokat, így hát mindenböl olyat vettünk neki, meg sok új ruhát. Próbálom minél trendibben öltöztetni, korához illöen.

A barátnöm és az anyukája megjegyezték, hogy minek csinálok celebet a kislányomból, ki fogják túrni az osztálytársai, mert nem mindenki engedheti meg magának a divatos dolgokat. Nagyon megharagudtam rájuk, és ezt tudtukra is adtam. Azóta próbálom elérni a barátnömet, de nem veszi a telefont. Gondolom megbántódott, szerintetek mit csináljak?? Kérjek töle bocsánatot?


2016. aug. 19. 12:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
72%

off


"Próbálom minél trendibben öltöztetni"


ezért is volt jo anno a koppeny.. tényleg minek kell egy 6 évesnek trendinek lennie?

2016. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
65%

Gondolom ő nem tehette meg, és irigykedik.

Ha jó barátnő, nem ezen fog tönkremenni a barátságotok. Majd megnyugszik, és megbeszélitek.


Amúgy érdekes, hogy egy másik kérdésnél meg pont azt olvastam, hogy azért cikiznek suliban, ha nincs menő telefon (nem elsőben az igaz), mert csóró vagy.


SZóval tudod ez olyan "piros sapka" dolog. Csak azért senkit nem fognak cikizni, mert jó ruhákban jár (én is így teszek majd a fiammal).

Ha megtalálják, akkor az nem a ruha miatt van. Hanem mert olyan típus. És akkor menő ruha nélkül is megtalálnák.

2016. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
88%
Környezettől függ. Ha olyan suliba jár, ahol a többi anyuka is ilyen "trendin" öltözteti a gyereket, akkor egyáltalán nem nézik ki. Ha viszont a sulitársak szülei nem engedhetik meg maguknak a nagyobb költekezést, akkor az lesz kinézve, aki megengedheti. Ilyen egyszerű.
2016. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
70%
Minnie trendi? :o
2016. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
69%
Az a baj, hogy a minnies tanszerek nem igazán jó minőségűek, és ez meg fogja keseríteni a gyerek életét. A füzet lapjain nem siklik normálisan a ceruza, ami egyébként is ócska, a színesről nem is beszélve...
2016. aug. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
77%
Miért fontos ennyire neked a külsőség? Erre szoktatod a lányod is? Miért nem belsőleg építed ebben a korban?
2016. aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
72%
6-ossal értek egyet.
2016. aug. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
87%
Hát nem tudom. Mi a divatos? A lányom imádja a lovakat, a táskája és a tolltartója, meg pár füzete lómintás. A leggings is trendi most nem? Csak abban érzi jól magát, így rengeteg ilyen nadrágja van, de hát ez se drágább, mint a mackó... Nem vagyunk milliomosok, nem törekszem arra, hogy mindenáron stílusosan öltöztessem a gyerekeimet, de volt már, sokszor, hogy megdicsérték, hogy csinosak. de még sosem szólt be senki, pláne barátnő.
2016. aug. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
4/7 - nem a ruhái Minniesek, hanem a sulis cuccai, tollak, füzetek stb.
2016. aug. 19. 13:23
 10/32 A kérdező kommentje:
Nem szoktatom külsöségekre a lányom, de azt sem akarom, hogy lenézzék. Nem vagyok sznob vagy ilyesmi, de szeretem a jó minöségü dolgokat, a lányomnak is mindenböl a legjobbat igyekszem beszerezni. Nem fogok megtagadni töle semmit, ha megengedhetem. A barátn˜öm kisfiát is nagyon szeretem, veszünk egymás gyerköceinek szülinapra is. Mindíg szép ajándékot hoz a lányomnak, én is igyekszem az ö kisfiának szépet venni, de néha ez sem tettszik neki. Egy évesre márkás pulcsikát vettem a kisfiának meg nacit, nagyon édes volt, sohasem adta rá, már ki is n˜ötte. Az én kislányom mindíg örül a töle kapott ajándéknak, még ha nemis drága, akkoris szívesen viseli/használja öket.
2016. aug. 19. 13:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!