Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek van igaza? Többi lent.

Kinek van igaza? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy kislányom, aki most lesz elsö osztályos a suliban. Imádja a Minnie-s cuccokat, így hát mindenböl olyat vettünk neki, meg sok új ruhát. Próbálom minél trendibben öltöztetni, korához illöen.

A barátnöm és az anyukája megjegyezték, hogy minek csinálok celebet a kislányomból, ki fogják túrni az osztálytársai, mert nem mindenki engedheti meg magának a divatos dolgokat. Nagyon megharagudtam rájuk, és ezt tudtukra is adtam. Azóta próbálom elérni a barátnömet, de nem veszi a telefont. Gondolom megbántódott, szerintetek mit csináljak?? Kérjek töle bocsánatot?


2016. aug. 19. 12:32
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
51%
A minnis ceruza meg a szereted a minőséget eléggé ellentmondásos.
2016. aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Minies tanszereket a kislányom kérte, ha szereti hát legyen. A ruhákra értem a minöségit. Kacatja van mindenféle, nem törekszem mindenben a méregdrága cuccokra, de a ruha és a cipö az kivétel.
2016. aug. 19. 13:35
 13/32 anonim ***** válasza:
77%
Te gyereked, azt veszel neki amit tudsz, meg amit akarsz. Úgy öltözteted ahogy tudod, vagy ahogy akarod. Sztem semmi rossz nincs abba ha csinosan szeretnéd öltöztetni a kislányodat. Engem kicsinek azért néztek le az osztálytársaim mert nagyon hitvány ruhákban jártam ( szüleimnek nem tellett másra). Így visszagondolva inkább néztek volna ki azért mert csinos vagyok, legalább önbizalmam lett volna. Így konkrétan nulla volt. De már felnőtt vagyok, mondhatni kihevertem, de azért nagyon rányomta a bélyegét az egész életemre. Hu most nagyon belelkiztem, de ez úgy kikívánkozott. Nem celebség ha valaki csinos!
2016. aug. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm, épp ez az. Én sem burokban születtem, mindenért megdolgoztam amim van. Nekem is voltak turis, használt ruháim. Azt akarom, hogy a lányomnak ne kelljen így járni. Nem nevelem arra, hogy azt higgyje, ö jobb mint a többi gyerek. Hála az égnek nemis olyan, nem irigy, nem fellengzös, nem szalad el vele a ló. Bár nem is rágom rágom a szájába mi mennyibe kerül, meg hogy ilyen-olyan márkás, csak figyelmeztetem, hogy vigyázzon rá.
2016. aug. 19. 13:49
 15/32 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon is a külsőségre megy a kislány...
2016. aug. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Nemném, hogy egy ilyen korú gyerköcöt pont az érdekli mi mennyibe került. Neki tök mindegy, lehet az szemétdombról is ha megtettszik neki.
2016. aug. 19. 13:56
 17/32 A kérdező kommentje:
Egyébként sem a kislányom jellemzését kértem. A kérdésre felejen mindenki, aki ír. Én sem szólok bele, ki hogy neveli a gyerekét.
2016. aug. 19. 13:58
 18/32 anonim ***** válasza:
67%
A turis ruhával nincs gond. Engem annó anyám a nagyanyám által kötött, akkor éppen rettenetesen nem divatos pulcsikban, meg egyberuhákban járatott. Borzasztó szar érzés volt ennyire kilógni. Rendes pólóm felsős koromban lett először. Mackófelsőm meg még akkor sem, mert a mama által kötött kardigán melegebb. -_- Anyám egy antinő, manapság is tök lepukkant ruhákban jár, nem érdekli. Engem meg zavart. Így igyekszem figyelni a lányaim igényeire. Ha a nagy leggingsben érzi jól magát, akkor járjon abban. A kicsi ellenben boldogan jár az utcán mackóban és kinőtt fiús pólóban. Kicsit fur a kérdező stílusa, de nem feltétlenül csinálja annyira rosszul, mint amennyire nekiestetek páran.
2016. aug. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
55%

Az, hogy tanszerből képes vagy sz.art venni, mert csillivilli és menő, pont azt mutatja, hogy az van, amit a gyerek akar. Simán megérti egy ennyi idős, hogy kislányom, nem baj ám, ha a színesednek színe is van...

Értelmes szülő olyant vesz, amivel nem nehezíti a gyerek dolgát.

2016. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Mindenki a saját hibájából tanul. Ha szar minöségü tanszert kért, mert tetszett neki, és nem fog úgy szolgálni, ahogy kell, akkor rájön, hogy nem jót választott, és legközelebb okosabb lesz. Nem fogok mindent a szájába rágni, neki is tapasztalni kell.
2016. aug. 19. 14:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!