Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekem született, de nem...

Gyerekem született, de nem vagyok "babócásabb" anyuka?

Figyelt kérdés

Van olyan fórum, ahova nem megyek tobbet, mert meg egyszer meglátom, hogy tápi, pocak, tejcsi, ujjacska, manóka stb., agyvérzést kapok. Szules elott jókat dumaltam velük, de ezt mar nem birom.

Es a sajatomon kivul nem rajongok a csecsemokert es a babas témakért. Neha mar hibás arunak erzem magam. Mult heten meglátogattam a baratnomet, 3 eves a kisfia. Elmentem velük buborék fújó bulira a közeli parkba, de nem bírtam elviselni a sok fontoskodo anyukat.

Nem tudom, mi lesz majd. Szeretnem a kisfiamat (most 5 honapos) állatkertbe, erdőbe, emberek köze vinni, de ezektől az edelgő programoktol kiraz a hideg.

Esetleg valaki, aki hasonló alkat? Valtozott ez valamit? Vagy el kell szenvedni?

(Félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy ok rosszul csináljak, csak hogy tőlem nagyon távol all...)


2016. szept. 4. 13:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ha nekem valaha gyerekem lesz, sose fogom babónak hívni, az fix. Főleg mert röhögőgörcs tör rám, ha meghallom. Nem kell debillé változni, csak mert gyereked született, ugyanúgy tekintheted partnernek, mint bárki mást.
2016. szept. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Szerintem meg mindenki úgy kezeli a gyerek témát ahogy akarja. Ő pocaklakónak hívja, akkor mi van? Néhány ember attól érzi magát különbnek, hogy megmutatja mennyire nem az? Had élje már meg mindenki úgy a terhességet-anyaságot ahogy neki tetszik.

Naponta hallunk durvább dolgokat emberek szájából, érdekes azon nem hőbörög senki nyilvánosan. De egy tejcitől, babótól már mindenki frászt készül kapni.

2016. szept. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Hááát, engem azért kap el ilyenkor a röhögés, mert eszembe jut, hogy felelősségteljesnek kinéző felnőtt ember beszél úgy, mint egy négyéves. Kicsit kizárja egymást a kettő.
2016. szept. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
A 16. kommenteddel igazoltad is a problémádat. Pörögj tovább. ;)
2016. szept. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Te sosem adod fel, igaz? Nem tudom, zavar-e, de nem ertettem, amit írsz.

Ja, es: ;D

2016. szept. 7. 20:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!