Gyerekkel felujitas?

Figyelt kérdés

Hogy eltek tul akik mar ujjitottak gyerek mellett?

A ket nagyobb mar sulis,a pici 7hos.

A nagyszobat csinaljuk.lesz minden, gipszkarton,festes,parkettazas.

Mi a picivel addig megyunk az icicpici csoszobaba.na de a nappali alvasok?3szor alszik meg nappal,lehet addigra maszni is fog(ho vege)

Kb 4-5 nap lesz az egesz.

Valami tipp?

Muszaj nekiallni,mert nincs szekrenyunk,es egy oriasi gardrobot szeretnenk,amit aztan nem nagyon akarunk mozgatni.tavasszal vettuk a lakast idaig bananos dobozbol oltoztunk.

Szoval nem tudjuk tolni.


2016. okt. 10. 06:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor ujitgattunk a harom gyerekem mellett.

Nappali altatas lehet seta kozben, babakocsiban is. Teraszon.

2016. okt. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi furdoszobat ujitottunk fel, amikor a legkisebb 7 hós volt. En is nagyon feltem, hogy mi lesz. A szoba ahol alust raadasul kozel volt a furdohoz. O is haromszir aludt meg. Nem hittem volna, de kepes volt aludni a hilti mellett. Nem tudom tudjatok e mi az. Az egy orias furo, ami szetutotte a furdoszoba csempet, vakolatot, kadat. Nem volt egyszeru az biztos. Kb. Ket hetig tartott a folyamat, de megerte. En a szallo portol feltettem legjobban a babat, mert az egesz also szinten mindenhol vastagon állt a por.

Szoval o aludt munden nap a zajban.

Tul dogjatok elni. Kitartast!

2016. okt. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi addig nagyszülőkhöz költöztünk, mert az egész lakás "megújult". (Két hetet ígértek, három lett és közben bárányhimlősek voltak a gyerekek. Jó buli volt:))
2016. okt. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!