Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet tejpéppel kezdeni a...

Lehet tejpéppel kezdeni a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés

Babám 4 és fél hónapos (korababa volt, korrigált kor szerint pár nap múlva lesz 3 hónapos)El szeretném kezdeni a hozzátáplálást mert egyszerűen a tápszert nem akarja elfogadni, nem is hízik.Már vagy három tápszert kipróbáltunk mindegyiket ette egy ideig, de szerintem hamar ráun.Vannak gyógyszerek amiket szednie kell azokat kiskanállal kapja és úgy veszem észre hogy a kanalas etetèst élvezi.Még semmi mást nem kóstoltunk, így lehet neki első körben tejpépet adni?


Ha igen akkor milyet javasoltok?Mert olvasgattam hogy rengeteg féle van...kezdjünk egy cukormentessel?


Előre is köszönöm a segítséget.



2016. okt. 25. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
A tejpép is tápszer, adhatsz neki nyugodtan. Inkább azt mint almát, vagy krumplit. egy korrigáltan három hónapos kisbabának semmi szüksége almára meg krumplira, attól nem fog hízni.próbálj más tápszert, az emésztőrendszere még nincsen kész másra. Ne tedd tönkre máris egy életre.
2016. okt. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Ne tejpéppel, inkább Sinemil péppel.
2016. okt. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tejpépet adsz neki az nem hozzátáplálás , ugyanúgy tápszer csak rizzsel? meg szentjánoskenyér mag kivonattal van dúsítva, tehát csak az állaga más.

Viszont ízesítettet semmiképp nem javaslom, ne ezzel kóstolja meg az ízeket először, ezek mű ízek.

2016. okt. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Közben beszéltem a vèdőnővel és azt tanácsolta, hogy a mostani tápszert (Beba ha pro 1) sűrítsem be és azt adjam neki kiskanállal, és akár az összes etetés mehet így.☺Ha nem jöm be akkor tápszert váltunk vagy jön a tejpép.
2016. okt. 25. 13:06
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt hittem hogy a tejpép már hozzátáplálásnak számít☺....de jó tudni hogy nem.Első baba szóval minden tanácsot,ötletet, praktikát szívesen fogadok.
2016. okt. 25. 13:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi nestlé beba ha pro 2 eszünk.

Azelőtt meg startot ettünk.

Finom tápszer.

Inkább akkor kanállal szeret enni. Unni még ilyen idősen nem szoktak ételet.

Szerintem túl korai elkezdeni a hozzátáplálást. Mi tápszeresek voltunk de olyan 5-6 hónaposan kezdtem el.

2016. okt. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!