Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy anyuka 3 éjszakára magára hagyja a 1,5 és 6 éves gyerekeit? Ha barátnőtök lenne, beszélnétek vele, megmondanátok neki hogy ez rossz és gondolja meg magát?

Figyelt kérdés
A gyerekekkel az apjuk lenne. Nem munka miatt megy el, hanem a barátnőivel egy túrázós kirándulásra.
2016. dec. 29. 09:37
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
3%
Kérdező, látod, nem mindenkinek fontos a gyereke, megcsinálni könnyű, a többit meg majd lepasszolja...
2016. dec. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
92%

"Kérdező, látod, nem mindenkinek fontos a gyereke, megcsinálni könnyű, a többit meg majd lepasszolja..."

365 nap van egy évben, ebből 362 napot anyuka a gyerekkel tölt, az első 3 évében szinte a nap 24 óráját.

Ha szerinted ez alapján valakinek nem fontos a gyereke, akkor te egy id..óta vagy!

2016. dec. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
88%

Férjem volt otthon a fiunkkal 8 hónapos kora óta. A gyerek nem lett lelkisérült, nyomorék, nem sírt utánam 2 év és 4 hónapig amíg én dolgoztam és a férjem volt vele. Voltam közben lánybúcsún, tovabbkepzesen, de férjem is volt legénybúcsún, baráti összeroffenésen. A gyereket egyik sem hatotta meg. Mindig szerető, vigyázó környezetben volt. Most már okos, érdeklődő, érzelmileg stabil óvodás, nem mondaná meg senki róla, hogy nem én voltam vele otthon.

Hála istennek nem vagy a barátnőm. De a barátnődnek ellenségekre már nincs szüksége... Ne haragudj de egyik gyereke sem csecsemő már. Sőt van olyan 6 éves, aki már táborban is volt vagy akár nyáron 1-2 hetet a nagyszülőknél. És mind túléli.

2016. dec. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
83%

Nehogy már 3 napot ne bírjanak ki a gyerekek az anyjuk (vagy az apjuk nélkül). Én 1 éves koromtól rendszeresen mentem a nagyszüleimhez 1-2 napra, hétvégére, őket IS nagyon szerettem, jó volt ott IS lenni, nem csak a szüleimmel. Semmi problémát nem okozott soha. Ez csak "szoktatás" kérdése.


Annak pedig kifejezetten örülök, hogy nem vagy a barátnőm.

Ritka begyöpösödött némber lehetsz, már bocs. :D

2016. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
83%
21esnek vajon mi baja? 😮😕
2016. dec. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:

Szóval itt mindenki lelépne a 1,5 éves (!!!!!) gyereke mellől? Van egyáltalán gyereketek?

Nekem van. Nem azzal van a gond, hogy szórakozna, hanem hogy ilyen kicsi babát ilyen sok időre otthon hagy.


Igen, a gyerekvállalás lemondásokkal jár. Ha már annyira mehetnéke van, menjen nappal. De inkább várjon még 1-2 évet.

2016. dec. 29. 13:35
 27/49 anonim ***** válasza:
84%
Igen van, és a másfél éves gyerek már nem kicsi baba. Valami zűr van a fejedben.
2016. dec. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
90%

"Kérdező, látod, nem mindenkinek fontos a gyereke, megcsinálni könnyű, a többit meg majd lepasszolja..."


Na, a másik kretén... Az mitől lepasszolás, hogy a gyerek az egyik szülőjével van? Akkor apuka is lepasszolja a gyereket, ha velem van? Ja, hát az neeeeeem, ugye, mert a nő dolga a gyerek, apa meg azt csinál, amit akar. NÁLATOK :D Nálunk a gyerekek közösek, minden tekintetben, és mindenkinek jár a kikapcsolódás. És a gyerekeinknek tök jó így, az apjukkal is legalább pont olyan szoros a kapcsolatuk, mint velem, hála az égnek. Szégyellném is magam, ha nem tettem volna ezt lehetővé. Olyan hapsival meg össze se álltam volna, akinek nem ugyanolyan fontos a kapcsolat a gyerekeivel, mint nekem.

2016. dec. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
90%

Eszembe nem jutna szólni neki ilyen miatt. MÁr csak azért sem mert neked semmi közöd ahhoz hogy ő mit csinál.

Én nem mentem volna el 3 éjszakára (meg nem is tudtam volna mert ebben a korban még szopiztak a lányaim), de ha neki erre van igénye akkor hajrá.

Ha te kérdező nem akarod ott hagyni pár napra a gyerekeket akkor ne tedd.

Ha mondjuk havonta elmenne és nem munka miatt azt már lehet hogy sokallnám, de hány helyen van olyan h minden nap fél napokat már az egész picik is nagymamánál vagy egyéb helyen vannak, vagy akár nagymamánál vannak több napot. Én ebben nem látok semmi nagyon durvát, ráadásul apuka ott lesz velük.

2016. dec. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
87%

"Kérdező, látod, nem mindenkinek fontos a gyereke, megcsinálni könnyű, a többit meg majd lepasszolja..." Arról nyilván nem is hallottál, hogy apukák is mehetnek gyes-re. Elütöd magad és nem dudálsz! Nyilván nem vagy anya és fogalmad sincs, hogy miről beszélsz.

Jobban tennéd, ha hallgatnál!

2016. dec. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!