Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy anyuka 3 éjszakára magára hagyja a 1,5 és 6 éves gyerekeit? Ha barátnőtök lenne, beszélnétek vele, megmondanátok neki hogy ez rossz és gondolja meg magát?

Figyelt kérdés
A gyerekekkel az apjuk lenne. Nem munka miatt megy el, hanem a barátnőivel egy túrázós kirándulásra.
2016. dec. 29. 09:37
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
71%

4 hós lesz a lányom, de simán elmennék már most egy egy estére (nem ottalvásra, de egy buliba pl.).


Amúgy miért van olyan érzésem, hogy a kérdező egy anyós? :D

2016. dec. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
71%
Igen, van gyerekem. A másfél éves nem baba már. De kapaszkodj meg, egy 1 hónapos babát sem zavarna, amennyiben tápszeres, ha anyja elmenne pihenni egy napra. Semmi időérzéke még, minden távolmaradást ugyanúgy él meg.
2016. dec. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
81%

Én egy hétre hagytam ott a négy éves fiamat és nem szégyellem. Túlélte.

Otthon még se szülhetek...

2016. dec. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
75%

Anyám 38 évvel ezelőtt több, mint egy hétre hagyta otthon apámra a 4 (érted? NÉGY!!) gyermekét, a legkisebb épp 1 éves volt.


Nem is értem, hogy gondolta, szerintem otthon kellett volna megszülnie engem, nehogy valami lelki sérülés érje a többi gyermekét, amíg ő távol van. Persze ez hülyeség, így is majdnem ottmaradt a szülőágyon szegény miattam.


Hogy is gondoltad te ezt???

2016. dec. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
7%
azért van egy kis különbség a szülés meg a kirándulgatás között. Az egyik kikerülhetetlen, a másik önzés.
2016. dec. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
84%
anyád valaga az önzés...
2016. dec. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
80%
58% szerintem a kérdező másik profilja, itt helyesel magának, ha már rajta kívül senki más nem lát kivetni valót ebben :))
2016. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
85%

"Szóval itt mindenki lelépne a 1,5 éves (!!!!!) gyereke mellől? Van egyáltalán gyereketek? "

Van gyerekem. Jelenleg 6 éves. És bár soha nem mentem el napokra mellőle, de egyáltalán nem szólom le azt, aki igen. Nekem nincs hová és kivel elmenni pár napra kikapcsolódni, de ha lenne, elmennék.

És ugyebár nem kórházról, betegségről van szó, viszont én feküdtem kórházban 4 napig, amikor is a kisfiam 2 és fél hónapos volt, na ő akkor még baba volt, egy másfél éves gyerek már nem az amúgy és megvoltak apukájával nélkülem. És tudom a kórház, a betegség más, de körülbelül ugyanígy ellesz egy másfél éves és egy 6 éves gyerek is az apjával.

Vagy volt, hogy a gyerekünk 5 éves korában apuka egymás után 3 napot éjszakázott a munkában. Elvolt velem a gyerek, aki 3 napig nem látta az apját.

Szóval nem az a bajod, hogy ellesznek-e azok a gyerekek, vagy sem az apjukkal, mert ellesznek, hanem hogy anyuka elmegy kikapcsolódni. Vagy egy ősanya típus vagy, aki szerint egy anyának kutya kötelessége állandóan a gyereke mellett ülni, vagy szimplán irigy vagy, hogy ő megteheti, hogy kikapcsolódik, míg te nem!

2016. dec. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
76%

1,5 éves már nem baba, hanem egy 2 lábon járó totyogó/kisgyerek.

Te most tényleg full komolyan gondolod hogy ez probléma? Ismerek amúgy ilyen anyákat, akiknek ennyi idősen még napi 5-6szor a mellén volt a gyerek napközben és este is csak szoptatva aludt és vagy 10szer kelt. Akinek ez jó, az csinálja, de nem kellene elítélnie, azt aki már ilyenkor nem újszülött csecsemőként néz a gyerekére. Az édesapja is teljes körű szülő, mindent képes megcsinálni egy másfél éves gyerek körül, etetni, fürdetni, játszani. Kivéve ha előtte nem 0-24ben az anya mellén lógott a gyerek és esélye sem volt az apjával normális kapcsolatot létesíteni.

2016. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!