Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy anyuka 3 éjszakára magára hagyja a 1,5 és 6 éves gyerekeit? Ha barátnőtök lenne, beszélnétek vele, megmondanátok neki hogy ez rossz és gondolja meg magát?

Figyelt kérdés
A gyerekekkel az apjuk lenne. Nem munka miatt megy el, hanem a barátnőivel egy túrázós kirándulásra.
2016. dec. 29. 09:37
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
92%

Nem attól lesz valaki jó anyuka, hogy a nap 24 óráját a gyerekeivel tölti. Egy anyuka akkor lesz jó anyuka, ha szereti és törődik a gyerekeivel, ugyanakkor egy anyukának is szüksége van kikapcsolódásra, a gyerekek nem fognak 3 külön töltött napba belebetegedni. Természetes, hogy hiányozni fognak egymásnak, de ahhoz, hogy egy anyuka kiegyensúlyozott legyen, márpedig egy kipihent anyukánál nincs kiegyensúlyozottabb, ahhoz az kell, hogy néha anyuka is pihenjen és hidd el, hogy a gyerekek is annak örülnek és attól lesznek kiegyensúlyozottak, ha anyuka is az. És az apuka ugyanolyan jogú szülője a gyereknek, tehát nem hagyja őket magukra, csupán az apuka fog velük lenni 3 napig.

Szóval miért is kéne anyukának meggondolnia magát?

2016. dec. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
92%
Hát bocs, de remélem neked is lesz két gyereked, majd akkor rájössz mennyire szüksége van az anyának is 1-2 szabadnapra.
2016. dec. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
95%

A kerdes alapjan irni akartam, hogy ekkora gyerkeket egyedul hagyni otthon meg nappal, 5 percre is veszelyeztetesnek szamit.

De utana lattam, hogy nem egyedul hagyja oket, hanem a masik szulovel.

Ezzel mi a gond?

Nalunk is gyakran elofordul, hogy valamelyikunk elutazik par napra, a ferjem "gyakrabban", de velem is elofordul neha. Es nem csak munka miatt.

Nalunk soha nem okozott ez gondot a gyermekeknel.

Ez nem rossz, ne mondj semmit neki szerintem. Eleve ha a velemenyedre kivancsi lenne, akkor megkerdezne teged.

2016. dec. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
96%

Borzasztó,hogy Európában a 21.században még valaki azon a szinten tart ahol a kérdező....


Kérdező,az apa nem egy senki,aki addig hasznos,amíg pénzt ad,ha meg meguntam elperlem a házát és a kocsiját.

Az apa ugyanolyan teljes értékű szülő,mint az anya,a világon a legtermészetesebb dolog,hogy ha anyuka elmegy pihenni,akkor apuka vigyáz a gyerekekre.

Mi baja lenne ettől a gyereknek?

2016. dec. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
90%

Akkor én most meg foglak botránkoztatni: jelenleg négy kiskorút nevelünk együtt a férjemmel és már most le van beszélve, hogy amikor a kicsi nem szopik, akkor én el fogok menni egy hétvégére valahova pihenni. És nem én találtam ki, hanem a férjem.


Gyerekek nélkül. Minimum két napra. Lehet hogy három is lesz. És a saját apjukra fogom őket itthon hagyni. Na? Kemény, mi? Mered azt mondani, hogy ez elítélendő?

2016. dec. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom a te férjedre nem lehet hagyni a gyerekedet, azért ez a nagy féltékenység, rosszindulat.
2016. dec. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
95%
Miért kellene lebeszélni róla? Én ugyan nrm mennék barátnőkkel,mert se én,se ők nem ilyen beállítottságúak,de párommal simán elmennénk,mert édesanyjánál a lehetö legjobb helyen lennének a gyerekek. Biztosan lesz is rá példa majd,hogy ott nyaralnak nála,mig mi itthon ülünk. Mi is kirándulni járunk de nem alszunk sehol.
2016. dec. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
96%

Te szerencsétlen, hogy írhatsz ilyen hatásvadász hülyeséget, hogy "magára hagyja" a gyerekeit? Miközben az APJUKKAL lesznek! És magad is beismered, hogy ha az apuka menne el, az nem izgatna. Kettős mérce befigyel, mi? Anyának nem szabad elmenni, csak apának? Apa, mint szülő nem ér annyit? Nevetséges vagy! Miért ne mehetne el az anya 3 éjszakára, ha az apa otthon lesz, és tökéletesen el tudja látni a gyerekeket?

Amikor a nagyobbik fiam 4 éves volt, én 10 napra mentem el, igaz, dolgozni, de szerinted a gyerek szempontjából ez nem tök mindegy? Hosszú idő volt, persze, és hiányoztunk egymásnak, de ki lehetett bírni. És képzeld, ennek dacára abban a tíz napban még ahhoz is vettem a bátorságot, hogy jól érezzem magam :D

2016. dec. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
95%
Halat adok az égnek, hogy normális barátaim vannak, kérdező, nem ilyen hülyék, mint te
2016. dec. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
94%
Amennyiben apuka középsúlyos testi/értelmi fogyatékos, akkor elítélendő. Máskülönben semmi gond nincs vele. Vannak apák, akik külföldön dolgoznak, kamionosok, orvosok és emiatt keveset vannak otthon, mégsem látom, hogy bárki kiírna ezzel kapcsolatban kérdést. Ha apuka lelép egy hétvégére a haverjaival, az a világ legtermészetesebb dolga, de ha anya teszi ugyanezt úgy, hogy egyik gyermeke sem anyatejes már, akkor az skandallum. Nem tudom mi ez a középkori felfogás, de áldom a jó Istent, amiért a kevés normális gondolkodású férfi közül sikerült kifognom egyet. Isten ments, hogy egy ilyen begyöpösödött idiótával kelljen együtt élnem, mint a kérdező (aki szerintem mondjuk pont nő, de a gondolkodásmód a lényeg). Egy nőnek pont ugyanazon jogok járnak, mint a kedves apukának. Aki ezzel nem ért egyet, az mehet szépen iszlám országokba, itt a kutyának nem fognak hiányozni.
2016. dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!