Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem bántad meg, hogy nem szültél?

Nem bántad meg, hogy nem szültél?

Figyelt kérdés

van itt olyan nő aki nem szült, és már nem is fog? aki tutira nem fog!? kora miatt például.

én 25 éves vagyok, volt egy hosszabb kapcsolatom, terveztünk babát, de máshogy alakult, azóta vége a kapcsolatnak is. végig úgy gondoltam, akarok gyereket, pontosabban kettőt. azóta egyedül vagyok, nincs párom több mint másfél éve. úgy gondolom nem akarok már gyereket. ennek több oka is van: mindig is fiatalon akartam szülni, kb 25 évesen az elsőt. tehát kb most.

úgy gondolom mire találnék valakit és oda jutnék, már öreg lennék hozzá. viszont attól félek, előbb utóbb meghülyülök, és mégis szeretnék, de akkor már késő lenne. tehát arra gondoltam, orvoshoz megyek és megbeszélem vele, találjuk ki valamit, hogy később ne is lehessek terhes. tehát van itt olyan aki nem szült és nem bánta meg? és azzal ne jöjjön senki, hogy nem nyitja majd rám az ajtót a kutya se....más is van akire nem néz senki hiába vannak gyerekei



#nem szül
2017. febr. 7. 00:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
*HISZEN bármelyik nap bármelyik...
2017. febr. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

10!

szó sem volt olyanról, hogy a dédunokámat is látni akarom. DE szerintem fel is kell nevelni a gyereket nem csak megszülni, igazad van abban, hogy bárkivel bármi történhet kortól függetlenül, de úgy gondolom minél idősebb az ember, annál több esély van a betegségre pl.

egyébként a cinikus kérdésedre, igen láttam már 40éves nőt, de szerintem az hogy mennyire fiatalos valaki, nem egyenlő azzal, hogy a szervezetünk hogy reagál dolgokra. pl a terhességre, nem gondolom, hogy 40 évesen is ugyanazt meg tudom adni a magzatnak mint 25-30évesen.

2017. febr. 7. 02:02
 13/25 anonim ***** válasza:
86%

Konkrétumokat írjál már. Mit nem tudsz megadni 40 évesen a magzatnak, amit 25-30 évesen igen?


Egyébként egyáltalán nem vagyok az "idősen" szülés mellett, én is szeretnék még 30 előtt szülni, de amikor ilyen hülyeségeket hallok/olvasok, mint amiket te is írsz, akkor nem tudok nem rosszul lenni. Konkrétumokat írj, kérlek.

2017. febr. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Nézd én sem úgy terveztem, hogy 33, 35, 37 évesen szülök, de így alakult. Nekem sem volt 25 évesen senkim és 29 voltam mikor a párom megismertem. Előtte is szívesen szültem volna, de egy nem stabil kapcsolatba minek. A férjem is így volt az ő gyerekvállalásával. Ő most 44 éves én 38. És nem gondoljuk, hogy ne tudnánk felnevelni a gyerekeinket. Sőt...
2017. febr. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

van kb 10 éved szülni.

nekem 28 évesen van párom, lakás, pénz, de még nem akarunk. ha még sok évig nem lesz "inger", akkor nem lesz.

2017. febr. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
63%

Ezt most azert erzed igy mert regota nem talasz part es dafke akkor nem kell gyerek....ez komolytalan. Amint megismersz valakit akit megszeretsz, visszajon a babazhatnek.

Nem te vagy az egyetlen ebben a cipoben. Baratnom egy egy eve meg komoly kapcsolatban elt, akart gyereket is. Szakitottak, azota azt hangoztatja hogy neki nem kell gyerek meg fuj fuj babazas....ez egy pajzsreakcio arra hogy palastoljatok, sajnos epp nincs kinek szulni.

Amint lesz, megvaltozik majd.


Na meg ha el is lehetne intezni hogy meddo legyel 25 evesen, ha megismersz vkit es o akar gyereket mit csinalsz?

2017. febr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
78%
A lelkedet fiatalítsd meg egy kicsit! Ez a lemondó hozzáállás nem illik egy 25 éves fiatal lányhoz. Így nem is lehet párt találni. Én 41 éves vagyok, de eszemben sincs elköttetni magamat, pedig már szültem 4 gyereket. Ha 43 évesen megfogannék, simán megszülném, és boldogan nevelném a gyerekemet. A gyereknek nem fiatal anyára van szüksége, hanem olyanra, aki szereti, törődik vele. És 40 fölött is lehet rugalmas és életvidám az ember lánya.Fel a fejjel, előtted az élet!
2017. febr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 babyboom567 ***** válasza:
100%

40 éves vagyok,8 hetes a kisfiam,férjem 52 éves.

Ha valaki nekem kb 4 éve azt mondja,hogy nekem még gyerekem fog születni, körberöhögöm.

Nagyon rossz volt gyerekként ,meg fiatalként a kapcsolatom anyámmal,egyszerűen féltem rettegtem,hogy én is olyan rossza anya leszek,és úgy gondoltam, az a legjobb a gyerekemnek ha meg sem születik.Meg mindig attól féltem,hogy kiszolgáltatott leszek,vagy anyámnak vagy a férjemnek.Igazából nem ismertem önmagam,nem tudtam mire vagyok képes,hogy mit várok az élettől és mit tudok tenni érte.Évekig nem volt semmilyen kapcsolatom.Aztán megismertem a férjem.Először csak barátok voltunk,egyikünk sem gondolta ,hogy ebből sokkal több lesz.Aztán lett:)

Azóta összeházasodtunk,és most babázunk:)

Ne azon gondolkodj,hogy mi lesz 10 év múlva,éld az életed,ismerd meg magad,dolgozz ,utazz.

De mondjuk az én véleményem,az hogy ha te benned ott van hogy vágysz gyerekre, akkor megfogod bánni ha nem szülsz.

Én nem vágytam rá addig,amíg nem éreztem azt biztonságot amit a férjemmel érzek, hogy igazi társ.

2017. febr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen szakítottunk a naaagy Ő-vel. Reménytelennek tűnt, hogy találok valakit....Aztán pikk-pakk megismertem a férjem, 28 évesen házasodtunk, 30 évesen szültem az elsőt, 32 évesen a másodikat, az ismerős anyukák mind korombeliek. És képzel a nagymamám 30 évesen házasodott több mint hatvan éve, mikor ez kész csodának számított, szült 3 gyereket, lett 6 unokája és 6 dédunokája születését élte meg. Persze "temetheted magad" 25 évesen, de az emberek ilyenkor jó esetben testileg-szellemileg pont a csúcson vannak.
2017. febr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nagyon eltúlzod ezt az életkor-kérdést. Nagyon fiatal vagy még. Én is 25 voltam, mikor véget ért egy hosszú kapcsolatom. Egy évre rá ismertem meg a férjemet, 30 évesen szültem. Dacreakció ez a részedről most, ne foglalkozz a gyerekkérdéssel. Foglalkozz magaddal, amíg lehet, töltődj fel!
2017. febr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!