Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha azt hiszem...

Mit csináljak ha azt hiszem megőrült a férjem. Ti elhagynátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Mindig is hevesebb természet volt, könnyen felkapja a vizet, de ugyan ilyen könnyen meg is békél, ezt leszámítva jó ember (volt), ismerem több mint 10 éve, normálisan éltünk, szerettük egymást, persze vitáink voltak.

Most kb. 2 héten belül másodszor beszél velem olyan minősíthetetlen stílusban a semmiért, hogy nem tudom hová tenni, és komolyan a váláson kezdtem gondolkodni. 38 hetes terhes vagyok, van egy 2 és fél éves fiunk. Nem érdekli, hogy ott van, őelőtte ordít magából kikelve, elmond minden bunkó r**bancnak, ma például azt üvöltötte a gyerek előtt, hogy egy semmirekellő vagyok, és legszívesebben leköpne, a kisfiunk zavarta el, hogy menj innen apa, de ez sem érdekelte, csak folytatta.. Én sírtam, ő ezt elkezdte ocsmányul parodizálni, ilyen hisztizős sírást imitálva.

Tényleg a semmin vesztünk össze, el akartam valamiért küldeni a boltba, de mielőtt elmondhattam volna hogy mi kell, közölte, hogy ő nem megy, én meg ezen valóban kissé megsértődtem és utána azt mondtam, hogy nem is kell, hiába kérdezte, hogy mi kellett volna. Azért azt hiszem, ez nem ok az artikulálatlan üvöltésre amit rendezett. Nem tudom, hogy kihez forduljak, mert ha mondjuk elmondnám valamelyik családtagomnak, akkor akkor onnan nincs visszaút. Én nem gondoltam, hogy bárki képes a szülés előtt álló feleségével így viselkedni, pláne róla nem. Hiába kérdezem hogy miért csinálja, erre az a válasz, hogy én hozom ki belőle, mert egy bunkó vagyok, stb... nem lehet vele beszélni. El vagyok keseredve, ebben az időszakban nekem pont nem erre lenne szükségem. Azon gondolkodom, hogy el kellene őt hagynom, mert én nem akarom, hogy ebben nőjenek fel a gyerekeink. De most a szülés előtt 2 héttel (vagy kevesebbel) hogy tudnék belekezdeni egy válásba? Vagy utána egy újszülöttel? HA vissza is alakul, én nem tudok rá ugyanúgy nézni, hogy láttam ezt az oldalát is, és egyfolytában arra gondolok, hogy mi lesz ha ez rosszabbodni fog? Nem tudom hogy mit csináljak, azért gondoltam, hogy leírom névtelenül, idegeneknek... Köszönöm előre is, ha leírjátok a véleményeteket.


2017. márc. 11. 15:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem a rokonok, családtagok pontosan tudják, hogy milyen furik, paraszt férjed van..ezt abból gondolom, hogy azt mondtad nincs visszaút, ha elmondhatnád nekik mi történt...ha tűrsz tovább, meg is érdemled őt, már bocs. Én nem mondom azt, hogy egyből el kell válni, de előbb utóbb az lesz a vége, ha nem változtat a viselkedésén szerintem.
2017. márc. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem is nő van a dologban. :(

Undorító a viselkedése.

2017. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
84%
Igen, szerintem is megcsal, és már nem te vagy neki a fontos. Bocsi, de így gondolom. De ha nem is csal meg, úgy tűnik akkor sem szeret már. Nem kell egyből válni, de költözz el a gyerekkel, nehogy még durvábbra forduljon a helyzet! Tudom h nehéz döntés, de gondolj a gyerekeidre!!
2017. márc. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
93%
Jajj, te szegény! Menekülj , amíg csak tudsz! Egy idegbeteg fa... a férjed.
2017. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg durva. Szerintem semmiképp ne hagyd annyiba, mert ez csak rosszabb lesz idővel, ha ráhagyod. Mert látja, megteheti, és csak még jobban eldurvul a helyzet.

Az egy dolog, hogy hirtelen haragú, meg mindenkinek lehet rosszabb napja, mikor idegesebb, de arra nincs mentség, hogy ilyen stilusban beszéljen az ember a párjával, meg ilyen ronda dolgokat mondjon. Mindezt a gyerek előtt, ráadásul utólag se bánja meg, még akkor is téged hibáztat, mert szerinte te hozod ki belőle.

Próbálj ezt megbeszélni vele, mégis mi lehet az oka, mond meg neki, hogy így nem beszélhet veled többet.

És ha még egyszer megtörténne, akkor tényleg csomagolj, ha kell kérj segítséget a családodtól.

2017. márc. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
61%
Azóta mi lett? Megtudtátok beszélni, vagy kiderült, h miért viselkedik így?
2017. márc. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
4%

Persze, azonnal hagyd ott, gyorsan, juj.

(az persze nem derül ki, mik voltak az előzmények"a semmiért")

2017. márc. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
39%
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Egyelőre nem igazán beszéltük meg, egyszer próbáltam felhozni, akkor rámförmedt, hogy "megint kezded?" Úgyhogy én azóta a legszükségesebbeken kívül nem igazán szóltam hozzá. A kisfiunk a történtek óta extra hisztis, gondolom eléggé megviselte szegényt. Valaki írta, hogy nem írtam előzményeket, légyszi olvasd már el még egyszer. Olyan "komoly" előzménye volt, mint a boltbamenős vita. A múltkor is egy hasonló horderejű. Azt hiszem, hogy még nagyobb dolgok miatt sem kellene így beszélnie, főleg nem egy 2 és fél éves gyerek előtt. A megcsalás dolgot nem tudom, nem marad ki, a munkahelyéről napközben nem nagyon tud elmenni sehová, nem tudom mikor csinálná...
2017. márc. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Úr Isten, a férjem regjéről írtam az előbb, ő maradt belépve, ha az eddigiekből ilyen vita volt, akkor azt hiszem ha meglátja hogy leírtam ide a sztorit akkor meg fog ölni. El lehet valahogy tüntetni??????????????????
2017. márc. 12. 10:02
 20/27 A kérdező kommentje:
Mi a fenét csináljak, ha jelentem a választ eltüntetik?? :(
2017. márc. 12. 10:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!