Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha azt hiszem...

Mit csináljak ha azt hiszem megőrült a férjem. Ti elhagynátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Mindig is hevesebb természet volt, könnyen felkapja a vizet, de ugyan ilyen könnyen meg is békél, ezt leszámítva jó ember (volt), ismerem több mint 10 éve, normálisan éltünk, szerettük egymást, persze vitáink voltak.

Most kb. 2 héten belül másodszor beszél velem olyan minősíthetetlen stílusban a semmiért, hogy nem tudom hová tenni, és komolyan a váláson kezdtem gondolkodni. 38 hetes terhes vagyok, van egy 2 és fél éves fiunk. Nem érdekli, hogy ott van, őelőtte ordít magából kikelve, elmond minden bunkó r**bancnak, ma például azt üvöltötte a gyerek előtt, hogy egy semmirekellő vagyok, és legszívesebben leköpne, a kisfiunk zavarta el, hogy menj innen apa, de ez sem érdekelte, csak folytatta.. Én sírtam, ő ezt elkezdte ocsmányul parodizálni, ilyen hisztizős sírást imitálva.

Tényleg a semmin vesztünk össze, el akartam valamiért küldeni a boltba, de mielőtt elmondhattam volna hogy mi kell, közölte, hogy ő nem megy, én meg ezen valóban kissé megsértődtem és utána azt mondtam, hogy nem is kell, hiába kérdezte, hogy mi kellett volna. Azért azt hiszem, ez nem ok az artikulálatlan üvöltésre amit rendezett. Nem tudom, hogy kihez forduljak, mert ha mondjuk elmondnám valamelyik családtagomnak, akkor akkor onnan nincs visszaút. Én nem gondoltam, hogy bárki képes a szülés előtt álló feleségével így viselkedni, pláne róla nem. Hiába kérdezem hogy miért csinálja, erre az a válasz, hogy én hozom ki belőle, mert egy bunkó vagyok, stb... nem lehet vele beszélni. El vagyok keseredve, ebben az időszakban nekem pont nem erre lenne szükségem. Azon gondolkodom, hogy el kellene őt hagynom, mert én nem akarom, hogy ebben nőjenek fel a gyerekeink. De most a szülés előtt 2 héttel (vagy kevesebbel) hogy tudnék belekezdeni egy válásba? Vagy utána egy újszülöttel? HA vissza is alakul, én nem tudok rá ugyanúgy nézni, hogy láttam ezt az oldalát is, és egyfolytában arra gondolok, hogy mi lesz ha ez rosszabbodni fog? Nem tudom hogy mit csináljak, azért gondoltam, hogy leírom névtelenül, idegeneknek... Köszönöm előre is, ha leírjátok a véleményeteket.


2017. márc. 11. 15:49
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Bemásolom ide, az eredetit meg jelentem:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Egyelőre nem igazán beszéltük meg, egyszer próbáltam felhozni, akkor rámförmedt, hogy "megint kezded?" Úgyhogy én azóta a legszükségesebbeken kívül nem igazán szóltam hozzá. A kisfiunk a történtek óta extra hisztis, gondolom eléggé megviselte szegényt. Valaki írta, hogy nem írtam előzményeket, légyszi olvasd már el még egyszer. Olyan "komoly" előzménye volt, mint a boltbamenős vita. A múltkor is egy hasonló horderejű. Azt hiszem, hogy még nagyobb dolgok miatt sem kellene így beszélnie, főleg nem egy 2 és fél éves gyerek előtt. A megcsalás dolgot nem tudom, nem marad ki, a munkahelyéről napközben nem nagyon tud elmenni sehová, nem tudom mikor csinálná...

2017. márc. 12. 10:03
 22/27 A kérdező kommentje:
Most esett le, hogy a jelentem biztos kap róla üzenetet, akkor látni fogja a kérdést? Nekem még sosem jelentették a válaszomat, úgyhogy nem tudom... Mondjuk már késő...mert jeletntettem...
2017. márc. 12. 10:06
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Menj rá a saját menü-megválaszolt kérdések és ott az x-el ki tudod törölni, így nem fogja látni, hogy az övéről válaszoltál. Üzenetet nem tudom kapsz-e, figyeld és töröld ki.
2017. márc. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az a legegyszerűbb ha a megválaszolt kérdések közül kitörlöd. Ugy nem fogja látni.
2017. márc. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg ha ilyen bunkó paraszt, hogy a törtémntek után még mindig neki áll feljebb, és megint ő förmed,akkor én a helyedben komolyan elgondolkodnék a költözésen. Van hova mennetek?
2017. márc. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, apa is jött haza ingerülten a munkája miatt, de 28 év alatt még csak hasonlóan sem hallottam beszélni anyával, sem mostohámmal.


Párom is előfordul, hogy kikészül a munkahelyén, mégsem esik nekem (jó, szexuálisan igen, de akkor sem durván) szavakkal, pláne ilyen ocsmány szavakkal.


Én elválnék, mégpedig, hogy a gyerekeim ne ezt a mintát lássák, és ne egy szar családban kelljen felnőniük. Ennél még valamelyik családtagodnál is jobb helyetek lesz.


És, ha bunkó is vagy, egy dolog, de ez sem ok a viselkedésére, ha annyira zavarja, akkor adja be ő a válást, de nem üvöltünk a másikkal.

2017. márc. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező! Történt azóta valami?
2017. márc. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!