Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Glória név hogy tetszik...

A Glória név hogy tetszik nektek, mi a véleményetek? Két hét múlva születik a kislányom, szeretném ezt a nevet adni neki.

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék mások véleményére is. Köszönöm,szép napot mindenkinek. (:
2017. márc. 12. 12:47
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
70%
Nekem tetszik.
2017. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
68%
Nekem tetszik. Listás, szépnek találom, és több szép becenév is beugrik.
2017. márc. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is tetszik, szép név. Különben is az a lényeg, hogy nektek tettszen, mással meg nem kell foglalkozni. Lehet, hogy külölegesebbnek hat, de egyáltalán nem a vállalhatatlan kategória.
2017. márc. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem kiszúrás lenne szegény gyerekkel. Függetlenül savanyújoskátol, nincs gyerekem,sem tucatnevem :D
2017. márc. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

Par kedves valaszolonak uzennek.

1. Nem vagyunk kisebbsegiek,magyarok vagyunk.

2. Bocs,hogy nem szeretnek tucatnevet adni a lanyomnak,hogy aztan o legyen a 29.-ik Hanna,meg a 8.-ik Kinga,meg Lilla,na meg a tobbi.

3. Mi az hogy; "es ha nem szoke, kek szemu,feher boru gyereked lesz,hanem egy kis duci sitet boru,akire egyaltalan nem illik a nev"?! Ez meg mi a franc? Ki kerem magamnak,egyreszt kizart,hogy sotet boru,es duci legyen,masreszt miert? Csak szoke,kek szemueknek lehet ilyen nevuk?

Nagyon ostoba vagy,es bestugeralt.

Azt sem tudod hogy miket hordasz itt ossze.

Tobbi valszolonak koszonom,meg annak is akinek nem tetszik a nev.

Szabo Gloria lesz a lanyunk,mert ferjemnek is tetszett.

Kellemes napot.

2017. márc. 13. 12:29
 26/45 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a Madagaszkár vízilója jut eszembe róla...
2017. márc. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
21%
# 26 Aha, pont olyan név, vízilóhoz illik. :) Komolytalan, 18. születésnapomon első dolgom lenne kitöröltetni. Jó, hogy az én szüleimnek volt annyi eszük, hogy én két keresztnévből kiválaszthassam a nekem tetszőt.
2017. márc. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
17%
Nekem tetszik. És miért ne lehetne becézni? Én Riának becézném.
2017. márc. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
Nem vagyok beksatujázó, de neked is van gondolom hogy egy névről valamire asszociálsz. Olyan meg nincs hogy ki van zárva hogy duci lesz a gyereked... de a stílusodból az jön le, eléggé alpári lehetsz. Úgy gondolom, normálisan válaszoltam., pedig írhattam volna hogy borzalmas, kiszúrás név. Legyen hát glória, majd ha halára cikizik vele. Én mindenesetre örülök hogy az én szüleim normális nevet adtak nekem. és tényleg c.gányos. Mifelénk legalábbis ők adják előszeretettel. Nálunk is volt egy Glória, a lófikától a lópisáig minden volt csak Glória nem.
2017. márc. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 Theressita ***** válasza:

Igazából nem fogsz olyan nevet találni, ami mindenkinek tetszik. Így nevezzétek, ahogy kettőtöknek tetszik. Nekem szimpatikus név a Glória (a karácsonyi gregoriánt juttatja eszembe: Gloria in excelsis Deo :-)).


A férjemmel, ha egyszer lányunk lenne, egy egyszerűbb nevet választottunk (nagymamám után, illetve szép hangzása van), s ezt a nevet is kritizálják páran, sokaknak meg tetszik.

2017. márc. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!